• Senior
  Zwykle mężczyźni cechują się dobrze zachowaną rozrodczością do 70. roku życia, gdyż seksualność z upływem czasu i zmianami hormonalnymi, w okresie andropauzy maleje, ale całkowicie nie zniknie. Aby jak najdłużej cieszyć się zdrowiem należy regularnie wykonywać podstawowe, jak i rozszerzone badania.
 • Seksbomba
  Mimo coraz większego dostępu do informacji o seksie niektóre tematy nadal są dla Polek wstydliwe. Dr Agata Loewe, seksuolożka i psychoterapeutka, uważa, że nawet edukacja seksualna oraz antykoncepcja są dla wielu z nas tematem tabu. Kobiety nie chcą się też przyznawać do liczby partnerów seksualnych.
 • Seksualność na świecie
  Zastanawiałeś się kiedyś, co mógłbyś zastać za drzwiami sypialni w różnych zakątkach Ziemi? Jak długo trwa akt miłosny w Nigerii i czy mieszkańcy Indii rzeczywiście używają technik Kamasutry?
 • Kobieta w bikini
  Ponętnie poruszającą się kobietę niejeden mężczyzna mógłby podziwiać długi czas. Nic więc dziwnego, że znaleźli się naukowcy, którzy postanowili przeanalizować damskie kołysanie biodrami. Okazało się, że z kobiecego chodu można wiele wyczytać…
 • Wilgotna skóra wywołuje podświadome, erotyczne skojarzenia
  Gładka i błyszcząca skóra skrywa w sobie podtekst erotyczny. U kobiet jest znacznie delikatniejsza i mniej owłosiona niż u mężczyzn, co można uznać za jedną z różnic płciowych. Dbamy o nią po to, aby zyskać jeszcze więcej seksapilu i wzbudzać zachwyt partnera.