• Zbigniew Lew-Starowicz
  Profesor Zbigniew Lew-Starowicz uważa, że Donald Tusk podoba się kobietom, bo jest dla nich uosobieniem sukcesu. Na paniach robi też wrażenie kultura osobista i otwartość byłego premiera. Seksuolog przyznaje, że mężczyźni na wysokich stanowiskach zawsze byli dla kobiet obiektem pożądania.
 • Seks
  Jak wynika z raportu profesora Zbigniewa Izdebskiego tylko 15 proc. Polek w wieku 15–50 lat ma duże potrzeby seksualne. Natomiast u 43 proc. pań w wieku 50–59 lat są one bardzo małe lub nie ma ich w ogóle. Dla wielu bliskość i intymność wciąż są tematem tabu. Kobiety wstydzą się mówić partnerom o swoich pragnieniach, fantazjach i odczuciach, a wiedzę czerpią głównie z internetu. Zdaniem specjalistów, wszelkie zahamowania wynikają przede wszystkim z uwarunkowań kulturowych i religijnych.
 • 101 mitów o seksie
  Mężczyźni zdradzają częściej niż kobiety, długość członka decyduje o udanym życiu seksualnym, panowie wolą blondynki - to stereotypy, które w książce "101 mitów o seksie" demaskuje dziennikarz i filozof Zbigniew Wojtasiński. Książka trafiła właśnie do księgarń.
 • Stopy to jedena ze stref erogennych kobiety. Pewnie dlatego są tak częstym przedmiotem męskich fantazji
  Kajdanki i pejcze, papieros w dłoni, gotyckie fatałaszki albo woń wprost spod pach... Pomysłom na seksualne pobudzenie nie ma końca. Jeśli lubisz obdarowywać swoją partnerkę koronkową bielizną albo szczególnie podniecają cię podwiązki, to być może też masz w sobie coś z fetyszysty. Przekonaj się sam!