• "Przyjaciółki" - 1. odcinek nowego sezonu
  Już dziś o godzinie 21.00 na antenie Polsatu ponownie zagości serial "Przyjaciółki". Co wydarzy się w 1. odcinku nowego sezonu? Czy Anka dojdzie do siebie po wypadku? Czy Indze uda się przekonać dziewczyny, że nie miała romansu z mężem przyjaciółki?
 • Już 28 lutego na antenę Polsatu powraca serial "Przyjaciółki". Odtwórczyni jednej z głównych ról, Ania Sokołowska zdradza, co w najbliższych odcinkach wydarzy się w życiu jej bohaterki.
 • "Przyjaciółki"
  Dziś wieczorem fani serialu "Przyjaciółki" zobaczą, jak zakończy się 1. sezon przygód czterech bohaterek. Dramatyczny wypadek, plany weselne z intrygą w tle oraz rozstanie... z miłości - to i wiele już w dzisiejszym odcinku.
 • Joanna Liszowska, jedna z największych gwiazd serialu "Przyjaciółki", chciała by producenci docenili jej pracę, przyznając podwyżkę. Niestety okazało się, że szefowie nie spełnili oczekiwań aktorki.
 • "Przyjaciółki"
  Inga, bohaterka grana przez Małgorzatę Sochę, po rozstaniu z mężem nieoczekiwanie znalazła się w miłosnym trójkącie. W najbliższym odcinku "Przyjaciółek", przewagę w wyścigu do jej serca zdobędzie Piotr (Mariusz Zaniewski). Jednak symatyczny weterynarz Rafał (Michał Rolnicki) nie odpuści tak łatwo...
 • "Przyjaciółki"
  Nic tak nie daje siły do walki z przeciwnościami losu jak wysiłek fizyczny. Widzą o tym doskonale przyjaciółki - Zuza, Anka, Inga oraz Patrycja - dlatego w najbliższym odcinku "Przyjaciółek" dziewczyny spotkają się w sali gimnastycznej. Podczas ćwiczeń przedyskutują wszystkie nurtujące je problemy i wymyślą plan działania .
 • Serial "Przyjaciółki" zadebiutował na antenie Polsatu we wrześniu i błyskawicznie zdobył sympatię polskiej publiczności. Stacja podjęła więc decyzję o nakręceniu drugiego sezonu przygód czterech licealnych koleżanek.
 • "Przyjaciółki"
  Anka (Magdalena Stużyńska) coraz gorzej radzi sobie w relacjach z nastoletnią córką. Julka (Pola Figurska) nie dość, że do wszystkiego co mówi matka podchodzi lekceważąco, to jeszcze ma coraz więcej tajemnic przed rodzicami. Anka nie podejrzewa jednak, że sprawy zaszły tak daleko .
 • "Przyjaciółki"
  Do współnego joggingu przyjaciółek dołączy ich dawna koleżanka z liceum. Podczas rozciągania dziewczyna dozna kontuzji pleców. Na szczęście w pobliżu będzie Michał (Marcin Rogacewicz) - facet Patrycji (Joanna Liszowska), rehabilitant i masażysta. Użyje swoich technik i pomoże Oliwii wrócić do siebie. Jak na to zareaguje Patrycja? Co na to dziewczyny?
 • "Przyjaciółki"
  Tego Inga kompletnie się nie spodziewała po swoim mężu Andrzeju (Adam Krawczyk). Mieli się rozstać w zgodzie, bez walki ze względu na Hanię (Pola Figurska). Niestety kochanka namówiła go, aby wynajął prawnika, który szybko i sprawnie rozwiedzie go z Ingą. Na nieszczęście Ingi prawnikiem okazuje się Paweł (Bartek Kasprzykowski). To oznacza prawdziwe kłopoty!