• Anja Rubik
  Najlepsza polska modelka, Anja Rubik znalazła się ostatnio w centrum dyskusji, na temat promowania przez świat mody anorektycznych sylwetek. Gwiazda wybiegów zapewnia jednak, że sama nie choruje na zaburzenia żywienia.
 • Kuba Wojewódzki
  Kuba Wojewódzki w "Polityce" postanowił napisać kilka słów o Magdzie Frąckowiak, polskiej modelce, która rozebrała się w magazynie Vogue. Ale przy okazji skrytykował kogoś zupełnie innego.
 • Kolekcja Reserved jesień-zima 2010
  Paryż, francuski klimat. Kawa, bagietka i przestrzeń modnego miasta. Tu jak nigdzie indziej na świecie czuje się styl na każdym kroku. Oto trójka młodych, którzy wspięli się na szczyty w świecie mody. Piękna Polka – Anna Jagodzińska, szósta w rankingu Top Models 2010, Duńczyk Tobias Sorensen oraz Estonka Karmen Peadru. Ich historię opowiada najnowsza kampania Reserved na nadchodzący sezon jesienno-zimowy. Oto zdjęcia z backstage sesji wizerunkowej, autorstwa Agaty Pospieszyńskiej. Zobacz modę od kuchni!
 • Caterina, kolekcja jesień-zima
  Miękkie wełny i otulające dzianiny. Poszerzone, wręcz przerysowane ramiona, które stały się obowiązującym trendem. Eleganckie i kobiece sukienki na każdą okazję, które od zawsze są symbolem kobiecości. Kurtki rodem z koncertu rockowego oraz skórzane kamizelki – obowiązkowe „must have” tego sezonu. Płaszcz - wytworny lub sportowy a do tego torebka - od małych kopertówek aż po duże i miękkie torby. Uwalniamy stopy: obcasy zostały skrócone, za to buty mogą być zdobne biżuteryjnymi dodatkami. Oto najgorętsze trendy w jesienno-zimowej kolekcji domu mody Caterina. Zobacz piękną sesję!