• Barbara Nowacka w roli modelki
  Marcin Tyszka postanowił zdradzić pewien nieznany dotąd fakt z przeszłości Barbary Nowackiej. Dziś poważna pani polityk, w przeszłości zajmowała się modelingiem oraz prowadzeniem programu dla młodzieży.
 • Anja Rubik
  Najlepsza polska modelka, Anja Rubik znalazła się ostatnio w centrum dyskusji, na temat promowania przez świat mody anorektycznych sylwetek. Gwiazda wybiegów zapewnia jednak, że sama nie choruje na zaburzenia żywienia.
 • Anja Rubik / Zdjecie z sesji dla Vouge'a oraz screen z profilu Bogdana Krzemińskiego
  Za sprawą najnowszej sesja Anji Rubik dla magazynu Vogue, ponownie rozgorzała dyskusja na temat promowania przez świat mody mocno wychudzonych kobiecych sylwetek. Jeden z internautów porównał nawet zdjęcie Rubik do więźniów obozu koncentracyjnego. To wzbudziło sprzeciw samej modelki.
 • Jessica Alba
  Mimo że celebrytki chętnie zrzucają ciuszki i nie trzeba ich zbyt długo namawiać do udziału w kipiącej seksem sesji zdjęciowej... są takie piękności, które do tej pory pozowały co najwyżej w bieliźnie. Nieodkryte fragmenty lądu fascynują i niepokoją jednocześnie... Zobacz galerię!
 • Monika Synytycz
  Donatanowi udało się wypromować kolejną, piękną Słowiankę... Na okładkę najnowszego numeru magazynu „CKM” trafiło zdjęcie Moniki Synytycz, znanej z teledysku do piosenki „Cicha Woda”. Zobacz zdjęcia!
 • Ilona Felicjańska
  Modelka, Ilona Felicjańska, skończyła właśnie 41 lat. Z okazji urodzin postanowiła sobie zrobić nietypowy prezent... Zrezygnowała z imprezy w gronie gwiazd i postawiła na świętowanie... przed obiektywami aparatów. Oto efekty urodzinowej sesji zdjęciowej!
 • Joanna Krupa
  Joanna Krupa regularnie publikuje gorące fotki na Instagramie, do czego zdążyła już przyzwyczaić swoich fanów. Tym razem modelka zaprezentowała zdjęcia (topless) z najnowszej, basenowej sesji... Zobacz koniecznie!
 • Adriana Lima
  Tę modelkę znajdziecie m.in. na liście 100 najseksowniejszych kobiet świata magazynu „FHM”, oraz w rankingu modelek najlepiej prezentujących się w bikini przygotowanym przez portal Askmen.com. Adriana Lima po raz kolejny wystąpiła w zmysłowej sesji fotograficznej!
 • Ta wiadomość z pewnością zasmuci wszystkich fanów ponętnych wdzięków Natalii Siwiec. Wygląda na to, że modelce znudziło się rozbieranie przed obiektywem i zamierza zrezygnować z sesji w męskich magazynach. Pytanie tylko, co w takim razie zaoferuje swoim fanom w zamian.
 • Carmen Electra
  Modelka, była członkini The Pussycat Dolls, aktorka "Słonecznego patrolu", a dla milionów mężczyzn symbol seksu... Amerykańska piękność, Carmen Electra do tej pory wywołuje gęsią skórkę u panów na całym świecie. Zobacz zdjęcia modelki, które opublikowano w 2009 roku!