• Seksowna Polka w gorącym negliżu: Monika Pietrasińska w bieliźnie Hamana
  Nazywana bywa polskim aniołkiem – na wzór czołowych modelek słynnej bieliźniarskiej marki Victoria’s Secret. Monika Pietrusińska wsławiła się wieloma sesjami w bieliźnie – a nawet bez niej… Czy seksowna Polka ma szansę na karierę na miarę Adriany Limy czy Mirandy Kerr? Modelka dała się sfotografować w barwnej i różnorodnej kolekcji bielizny marki Hamana. Oto zdjęcia!
 • Rafał Maserak
  Sesja z rozebranym Rafałem Maserakiem ukaże się w przyszłym tygodniu w jednym z magazynów dla mężczyzn. Ale panie zapewne także chętnie po niego sięgną.
 • Nagą Kate Moss oglądaliśmy już wielokrotnie. Na przykład na okładce magazynu "Vogue"...
  Choć nie jest to jeszcze oficjalne, włoski magazyn "Vanity Fair" zdradził, co czeka nas w najnowszej edycji słynnego kalendarza Pirelli. Przed obiektywem swojego byłego chłopaka Mario Sorrenti stanęła naga Kate Moss.
 • Kayah zaskakuje: gwiazda seksowną dziewczyną z okładki
  Choć pracowała jako modelka i nie sposób odmówić jej „warunków”, tego typu zdjęcia są w jej przypadku rzadkością. Wokalistka woli być postrzegana przez pryzmat swojej twórczości, a w kwestii wyglądu bazuje na wyczuciu stylu, a nie na epatowaniu golizną. Teraz jednak dała się namówić na gorące zdjęcia.