• Singiel
  Człowiek jest istotną stadną – jednak coraz częściej wybiera samotne życie. Z badań wynika, że już ponad ¼ Polaków prowadzi życie w pojedynkę. Nastawieni na spełnianie ambicji zawodowych, w pogoni za pieniądzem – zatracamy siebie oraz kontakty z innymi. Umyka także potrzeba stałego związku, słabiej dzielimy się sobą i swoim czasem. Czy coraz mniej skłonni do kompromisów, skupieni na pracy – jesteśmy jeszcze w stanie umknąć samotności?
 • Bujanie w obłokach
  Singiel – samotny, rozczarowany związkami i skoncentrowany na karierze? A może spontaniczny, szczęśliwy i korzystający z życia? Zapytaliśmy użytkowników portalu StrefaSingla.pl o to, co najbardziej podoba im się w byciu singlem oraz o największe wady tego stylu życia.
 • Co piąty Polak wiedzie samotne życie. Oto główne powody!
  W pogodni za karierą i pieniędzmi łatwo przegapić szansę na miłość. Z wiekiem ludzie stają się coraz bardziej wycofani i trudniej nawiązują nowe znajomości, a okazji ku temu nie przybywa. Życie solo wbrew pozorom, to coraz częściej konieczność, a nie wybór.
 • Smutna kobieta
  Wielu singli chwali sobie życie w pojedynkę, podkreślając swoją niezależność, większą dbałość o zdrowie oraz aktywne wykorzystanie wolnego czasu. Czy rzeczywiście osoby samotne są bardziej aktywne i prowadzą zdrowszy tryb życia? Portal eDarling zapytał 602 użytkowników, czy wraz ze zmianą statusu na "wolny", zmieniła się również ich jakość życia.
 • Miłość a dieta i odchudzanie? Naukowcy odkryli zaleźność!
  Odchudzanie partnera może wróżyć rozstanie. Single z reguły są szczuplejsi niż osoby w szczęśliwych związkach. To tylko niektóre zależności pomiędzy figurą i dietą a naszym życiem uczuciowym, które odkryli naukowcy. Oto wyniki badań!
 • Nie opłaca się być singlem?
  Bardzo nie opłaca się bycie singlem. Dowodzą tego ogłoszone we Włoszech statystyki. Wynika z nich, że ludzie żyjący samotnie wydają aż o 71 procent więcej na jedzenie niż członkowie przeciętnej rodziny, także dlatego, że dużo go marnują.