• sklep IKEA
  Szwedzka sieć handlowa Ikea będzie sprzedawać swoje meble za pośrednictwem stron internetowych należących do innych detalistów - podał serwis BBC. Chodzi o to, by jej produkty były dostępne dla większej liczby kupujących.
 • Internet
  Sieci komórkowe mocno tną liczbę salonów. Wolą, by ludzie kupowali telefony przez internet. By przekonać klientów do porzucenia sklepów na rzecz sieci, operatorzy przygotowują atrakcyjne promocje.
 • Sklep internetowy oszukał tysiące osób
  Zarejestrowany na Malediwach sklep internetowy 66Procent.pl oszukał tysiące osób - uważa prokuratura. Zamiast ubrań znanych marek, klienci dostają chińskie podróbki albo towar wcale do nich nie dociera - podaje gazeta.pl.
 • Zakupy w internecie
  Polacy pokochali internetowe zakupy prezentów. Trzeba jednak uważać - bożonarodzeniowy szał może się źle skończyć, bo wielu oszustów tylko czeka, by wykorzystać naiwność internautów.
 • Nie bój się. Zakupy w zagranicznych sklepach nie gryzą
  Zakupy przez internet możesz zrobić nie tylko w Polsce, coraz więcej sklepów na całym świecie dostarcza towary do Polski. Sprawdź, jak nie dać się oszukać i ile naprawdę takie zakupy będą kosztować.
 • Wszyscy kupują w sieci. Jest taniej i lepiej
  Nie  cena przyciąga klientów do sieci. okazuje się, że jakość obsługi jest o wiele lepsza, niż w tradycyjnych placówkach handlowych. Nie mówiąc już o wyborze towaru i o tym, że zakupy możemy zrobić o każdej porze dnia i nocy. Tradycyjne sklepy stają się więc tylko wystawami, na których towar bierzemy do ręki, a potem siadamy przed komputerem i zamawiamy go w sieci.
 • Nie kupuj w sklepie. Wejdź do sieci
  Duże sieci handlowe pozazdrościły małym sklepom internetowym. Dlatego też wkraczają do sieci. Obiecują, że będzie taniej i szybciej. Do tego, by wygrać wojnę ze znanymi, sieciowymi markami, wprowadzają ciekawe usługi.
 • Święta. Sklepy zarobią fortunę
  Właściciele sklepów internetowych zacierają ręce - przed świętami Polacy zostawią bowiem w sieci fortunę. Do tego wciąż jest pełno niezdecydowanych klientów, których można przyciągnąć do internetu. Mają w tym pomóc nietypowe promocje.