• Sławomir Nowak, Małgorzata Dąbrowska-Kardas
  Czy Sławomir Nowak wyleci z klubu PO? Zdaniem sekretarza generalnego partii, Andrzeja Biernata sytuacja jest kłopotliwa. Klub czeka jednak na wyrok i dopiero wtedy podejmie decyzję.
 • Sławomir Nowak
  Minister Nowak zapłacił naprawdę bardzo wysoką cenę za tę skomplikowaną sytuację, w której się znalazł - mówił w TVN24 Paweł Graś.
 • Minister Sławomir Nowak
  Prokuratura na nową opinię biegłego na temat zegarka ministra transportu Sławomira Nowaka - podaje RMF FM. Zdaniem rozgłośni to zwrot w śledztwie, bo wcześniej zegarek był wyceniony na 10 tys. zł. Według nowej opinii biegłego jest on jednak warty 5 tysięcy więcej.
 • Donald Tusk i Sławomir Nowak
  Pozwu nie wycofa, ale rezygnuje z żądania o zabezpieczenie na tytule. Chodzi o 30 milionów złotych, które tygodnik "Wprost" musiałby zapłacić jako zabezpieczenie procesowe w sprawie, w której minister zamierza pozwać pismo.
 • To ma zamknąć usta mediom - tak środowisko dziennikarskie komentuje informację o żądaniu 30 milionów złotych zabezpieczenia w procesie, który minister Sławomir Nowak wytoczył "Wprost". Tygodnik publikował informacje o powiązaniach biznesowych ministra i przyjmowaniu prezentów w postaci drogich zegarków. Według pełnomocnika Nowaka, adwokata Romana Giertycha, kwota 30 mln zł ma pokryć koszty przeprosin i sprostowań w mediach.
 • Sławomir Nowak
  Gdyby Sławomir Nowak domagał się do tygodnika "Wprost" 30 milionów złotych odszkodowania musiałby zapłacić 100 tysięcy złotych kosztów sądowych, ale ponieważ będzie się domagał przeprosin za 30 milionów złotych to koszty spadają do 600 złotych - pisze RMF FM powołując się na informacje przekazane przez Romana Giertych, pełnomocnika ministra Nowaka.
 • Sławomir Nowak i premier
  Minister Nowak chce go odszkodowania od tygodnika "Wprost" za artykuł o zegarkach. Zdaniem dziennikarzy, to próba zamknięcia ust mediom i zastraszanie dziennikarzy.
 • Minister Sławomir Nowak
  CBA już zajmuje się sprawą ministra Sławomira Nowaka. Teraz wyjaśnień chcą posłowie. Prawo i Sprawiedliwość złożyło wniosek o zwołanie w trybie pilnym posiedzenia komisji infrastruktury, na której minister miałby wytłumaczyć się z relacji z firmami zarabiającymi na państwowych kontraktach.
 • Stefan Niesiołowski
  Stefan Niesiołowski skomentował sprawę drogich zegarków Sławomira Nowaka. Poseł PO broni swojego partyjnego kolegi, któremu ma przyjrzeć się CBA. "Ja pożyczałem wielokrotnie rower od kolegi i nikt się tym nie zajmuje" - mówił Niesiołowski w Radiu ZET.
 • Wyjaśnienia Sławomira Nowaka dotyczące doniesień medialnych o jego rzekomych związkach z firmą PR, realizującą zlecenia rządowe, powinny zostać zweryfikowane - uważa Marek Biernacki. Minister sprawiedliwości stwierdził w TVN24, że powinno się tym zająć CBA.