• Topmodelka wzięła ślub! Oto ślubne zdjęcia Kate Moss
  Ta uroczystość miała przebić „ślub stulecia”, czyli wesele księcia Williama i Kate Middleton. Brytyjska topmodelka Kate Moss powiedziała sakramentalne „tak” wieloletniemu narzeczonemu, rockowemu muzykowi Jamiemu Hince’owi. Moss to jedna z najbardziej rozpoznawalnych modelek na świecie oraz znana skandalistka i imprezowiczka. I tym razem nie obyło się bez kontrowersji: Moss rozważała wystąpienie w sukni od Sarah Burton (projektanta sukni ślubnej Kate Moddleton), jednak ostatecznie ślubowała w kreacji od Johna Galliano – skandalizującego designera, wyrzuconego z hukiem z domu mody Diora za napaść i antysemickie wypowiedzi. Koniec końców panna młoda wyglądała uroczo w subtelnej i bynajmniej nie kontrowersyjnej sukni ozdobionej błyszczącym haftem, a fotografie młodej pary w otoczeniu druhen przypominają sielankę. Zobacz ślubne zdjęcia słynnej topmodelki!
 • Fantazyjny kapelusz księżniczki Beatrice wzbudził wielkie zainteresowanie
  Ślub księcia Williama był wielkim wydarzeniem w świecie mediów. Natomiast na samym ślubie wielkim wydarzeniem było pojawienie się księżniczki Beatrice w tym oto kapeluszu. Niecodzienne nakrycie głowy stało się gwiazdą Internetu. Teraz zostało zlicytowane za oszałamiającą sumę.
 • Piękna i elegancka. Ale czy wyjątkowo seksowna?
  Za sprawą ślubu z brytyjskim księciem Williamem na jej punkcie oszalały tłumy. Jednak czy jej obecność w takim rankingu jest na miejscu?
 • Ślubny portret księcia Williama i Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge
  Brytyjski dwór udostępnił ślubne portrety księcia Williama i Jej Królewskiej Wysokości Katarzyny, księżnej Cambridge. Na jednym nowożeńcy pozują z dziećmi, na drugim możemy zobaczyć całą królewską rodzinę. Zdjęcia zostały wykonane w Pałacu Buckingham.
 • Szalone kapelusze na ślubie Williama i Kate
  Niektóre były klasyczne, w stonowanych barwach, inne - wręcz przeciwnie. Największą sensację swymi nieszablonowymi nakryciami głowy wywołały księżniczki Eugenia i Beatrycze. Paparazzi chętnie fotografowali także będącą w zaawansowanej ciąży Victorię Beckham. Zobacz zdjęcia znanych osobistości i ich "ślubnych" kapeluszy!
 • Koronowane głowy na ślubie Williama i Kate. Zobacz ich kreacje!
  Ślub księcia Williama, już okrzyknięty „ślubem stulecia”, był jednym z ważniejszch wydarzeń towarzyskich w kalendarzu monarchów z całego świata. Na zaślubimy przybyło wiele koronowanych głów z różnych zakątków globu. Nie zabrakło też osób dopiero wchodzących do brytyjskiej monarszej familii – np. matki panny młodej, pochodzącej wszakże „z ludu”. Wszyscy znamienici goście zaprezentowali wystawne i wykwintne stroje, a na pierwszy plan wysunęły się, nieodłączne przy tak uroczystych okazjach, strojne kapelusze. Zobacz królewskie kreacje na ślubie Williama i Kate!
 • Nowożeńcy William i Kate
  Małżonkowie książę William i księżna Catherine, z domu Middleton, nie zawiedli oczekiwań i pocałowali się publicznie, gdy po piątkowej ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim pojawili się na balkonie Pałacu Buckingham.
 • Przejazd karetą do Pałacu Buckingham
  Po ceremonii ślubnej w Opactwie Westminsterskim książęca para - William i Kate - przejechali karetą do Pałacu Buckingham, witani oklaskami i okrzykami przez tłumy Brytyjczyków i turystów. Przejazd miał iście królewską oprawę - zobacz zdjęcia!
 • Pierwszy publiczny pocałunek Williama i Kate
  Ledwie zakończyła się uroczystość zaślubin Williama i Kate, już pojawiają się głosy krytyki. Podobno ich pocałunek na balkonie Pałacu Buckingham nie był za namiętny...
 • Królewska panna młoda: Kate Middleton na ślubnym kobiercu
  Długa do ziemi, klasyczna, uszyta z atłasu i koronek w kolorze kości słoniowej i opatrzona niesłychanie długim trenem – taka jest suknia ślubna Kate Middleton. Sprawdziły się przewidywania bukmacherów – ostatecznie panna młoda zdecydowała się bowiem na projekt Sarah Burton z brytyjskiego, a jakże, domu mody Alexandra McQueena. Świeżo poślubiona małżonka księcia Williama postawiła na klasykę. Ramiona przysłoniła przejrzystymi koronkami rękawów, pozwoliła sobie za to na dość głęboki dekolt. Głowę Kate ozdobił diadem i niezwykle subtelny welon, a za jedyną biżuterię posłużyły subtelne kolczyki. Oblubienica księcia z pewnością zachwyciła nie tylko jego samego, lecz również wiwatujące tłumy, prezentowała się bowiem doprawdy po królewsku! Oto galeria zdjęć!