• Książę Karol z małżonką Camillą Parker-Bowles
  W czwartek wieczorem, przed piątkowym ślubem Williama i Kate Middleton, wydano uroczystą kolację dla koronowanych głów z całego świata. Byli królowie i królowe, książęta i księżniczki, hrabiowie i hrabiny... zobacz zdjęcia eleganckich gości!
 • Ellei Goulding zaśpiewa dla młodej pary
  24-letnia wschodząca gwiazda brytyjskiej muzyki otrzymała zaproszenie od narzeczonych i to ona wystąpi na weselu Williama i Kate - donoszą brytyjskie media. Ellie Goulding wykona własną wersję piosenki Eltona Johna.
 • Kate Middleton z mamą Carol i siostrą Pippą
  Biały ogier ze słynnej czeskiej stadniny w Kladrubach nad Labem będzie prezentem ślubnym Czech dla księcia Williama i Kate Middleton.
 • W oczekiwaniu na ślub księcia Williama i Kate Middleton
  Zagorzali monarchiści rozbili namioty w Londynie w pobliżu Opactwa Westminsteru, koczując w nich dzień i noc, by w ten sposób zapewnić sobie najlepsze miejsce widokowe przed piątkowym ślubem Kate Middleton z księciem Williamem.
 • Policjant przed ekskluzywnym hotelem Goring
  Ostatnie godziny stanu wolnego narzeczona księcia Williama Kate Middleton spędzi z matką i siostrą w ekskluzywnym hotelu Goring w dzielnicy Belgravia, gdzie doba kosztuje nawet 5 tys. funtów.
 • Turyści przed Opactwem Westminsterskim w Londynie
  Pół miliona Brytyjczyków weźmie udział w 5100 ulicznych festynach organizowanych z okazji ślubu Kate Middleton z wnukiem Elżbiety II księciem Williamem. W każdym z nich uczestniczyć będzie ok. 80-100 osób - ocenia grupa Streets Alive.
 • Zwolennicy brytyjskiej monarchii przed Opactwem Westminsterskim w oczekiwaniu na ślub księcia Williama i Kate Middleton
  Przed ślubem księcia Williama i jego wybranki Kate Middleton szaleje nie tylko Wielka Brytania. Ślubna gorączka ogarnęła właściwie cały świat. Pamiątki i gadżety z wizerunkiem zakochanych sprzedają się nawet w Indonezji, nie mówiąc już o tym, że kopie zaręczynowego pierścionka wyprodukowano już w milionach egzemplarzy! Oto zdjęcia zrobione przed "godziną zero"!
 • Przemysł ślubny idzie pełną parą
  Intercyza zawierana na takim szczeblu jest rzecz jasna tajna, ale do prasy przedostały się niektóre jej szczegóły. Jeśli są prawdziwe, to byłoby lepiej, aby to małżeństwo przetrwało.
 • Kate i William
  Tuż przed królewskim ślubem pracę stracił jeden z gwardzistów, mających pełnić służbę podczas uroczystości. Padł ofiarą własnej głupoty, bo napisał na jednym z portali społecznościowych, co naprawdę sądzi o Kate Middleton...
 • Kate Middleton wyjdzie za księcia Williama 29 kwietnia
  Narzeczona wnuka Elżbiety II, Kate Middleton, zawdzięcza społeczny awans zwłaszcza trzem ambitnym kobietom w rodzinie na przestrzeni 90 lat. Jej przodkowie wywodzą się z zapadłej górniczej wsi w hrabstwie Durham w północno-wschodniej Anglii.