• Michał Wiśniewski kiedyś był jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Dziś kariera lidera Ich Troje podupadła na tyle, że relacje ze swojego ostatniego ślubu muzyk pokaże w Pierwszej Ogólnopolskiej Telewizji Rolniczej.
 • Michał Wiśniewski i jego świeżo upieczona małżonka Dominika opiekują się pięciorgiem dzieci, jednak żadne z nich nie jest owocem ich wspólnej miłości. Para marzy więc o tym, by powiększyć gromadkę o szóstego potomka.
 • Ślub Michała Wiśniewskiego wzbudził wiele emocji w polskich mediach, nic więc dziwnego, że nie umknął uwadze Kuby Wojewódzkiego. Satyryk wykorzystał okazję by dopiec liderowi Ich Troje po tym, jak Michał skrytykował jego żarty o Ukrainkach.
 • Na temat ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner media rozpisywały się od miesięcy. Jedną z bardziej interesujących kwestii była suknia panny młodej. Dopiero niedawno okazało się, że projektowaniem i wykonaniem kreacji zajęła się Marta Grycan, która poczuła w sobie modową pasję. Jak donosi Fakt, początkująca projektanta dość wysoko ceni sobie swoją pracę. Dominika musiała ponoć zapłacić za suknię aż 100 tys. złotych.
 • Piękny ślub w bajkowej scenerii mazurskich jezior miał zostać zwieńczony romantyczną podróżą poślubną na Hawaje lub do Tajlandii. Niestety, Michał Wiśniewski i jego świeżo poślubiona żona muszą zmienić plany, ponieważ lekarze nie pozwalają artyście na dalekie i wyczerpujące podróże.
 • Ślub Michała Wiśniewskiego i Dominiki Tajner
  Uroczystość nad jeziorem, a potem weselisko do białego rana. Michał Wiśniewski po raz kolejny zmienił stan cywilny. Jego czwartą żoną została Dominika Tajner. Para pozwoliła reporterom fotografować uroczystość, a nawet uwieczniać biesiadę przy weselnym stole.
 • Michał Wiśniewski w sobotę po raz czwarty stanął na ślubnym kobiercu. Lider zespołu Ich Troje pojął za żonę Dominikę Tajner, para złożyła sobie przysięgę małżeńską w malowniczej scenerii mazurskich jezior.
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
  Michał Wiśniewski i Dominika Tajner za kilka dni zostaną mężem i żoną. Na ich ślubie nie zabraknie popularnej ostatnio rodziny Grycanów. Michał wyraża się o nich w niezwykle ciepłych słowach.
 • Michał Wiśniewski i Dominika Tajner
  Michał Wiśniewski ogłosił smutną wiadomość: jest ciężko chory. Ale jednocześnie wykazuje wielką chęć pokonania trudności i na pewno nie odwoła swojego ślubu.
 • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
  Już za dwa tygodnie Dominika Tajner i Michał Wiśniewski staną na ślubnym kobiercu. TVN pojechał do nich i postanowił na własne oczy przekonać się, jak wyglądają przygotowania do ślubu.