• Pippa Middleton
  Bierzesz ślub, planujesz huczne wesele? Możesz zwrócić się o pomoc do specjalisty od urządzania przyjęć ślubnych. Nawet do samej Pipy Middleton. Siostra księżnej Catherine, po organizacji ślubu siostry z księciem Williamem, postanowiła zająć się organizacją wesel zawodowo.
 • Ślub Kate i Williama
  Minął rok, od kiedy powiedzieli sakramentalne „tak”. Ich ślub był wielkim wydarzeniem, ale zainteresowanie mediów tą parą przetrwało znacznie dłużej. Książę William i Kate Middleton, a teraz – księżna Catherine, to najczęściej fotografowane małżeństwo świata. Oto historia tej pary!
 • Ślub Kate i Williama
  Ich ślubnym splendorem oraz narzeczeńskim i małżeńskim szczęściem zachłystywał się cały świat. Efekty? Opłakane! Ślub Kate i Williama zaowocował wybuchem ślubnego entuzjazmu. Teraz co ósma para, która pobrała się w tym czasie, żałuje powiedzenia sakramentalnego „tak”…
 • Ślub królewski
  W 2011 roku Wielką Brytanię odwiedziła rekordowa liczba turystów. Dla wielu z nich magnesem był ślub księcia Williama z Kate Middleton.
 • Od czasu ślubu z księciem Williamem Kate Middleton zmuszona jest żyć w świetle jupiterów. Część tej sławy spłynęła także na jej młodszą siostrę. Jak przyznają wydawcy prasy brukowej, paparazzi codziennie próbują sprzedać kilkaset zdjęć Pippy.
 • Ponad 354 tys. osób przyszło zobaczyć suknię ślubną Kate Middleton, która 23 lipca została wystawiona na widok publiczny w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających. Wystawa potrwa do 3 października.
 • Arystokracja wśród mody: kreacje na ślubie królewskiej wnuczki
  Taka okazja nie zdarza się często. No, może za wyjątkiem ostatnich miesięcy… Ślub w rodzinie królewskiej wymaga specjalnej oprawy i wyjątkowo strojnych kreacji. Kolejne zaślubiny w monarszej familii, kolejna rewia arystokratycznej mody. Zara Philips, wnuczka królowej Elżbiety, powiedziała sakramentalne „tak” w obecności znamienitych gości. Stylowe, eleganckie, zgodne z protokołem dyplomatycznym i dopracowane w najmniejszym detalu – takie powinny być stroje uczestników tak wyjątkowej uroczystości. Idealnie dopasowane kostiumy, oryginalne kroje sukien, perfekcyjnie dobrane dodatki a nade wszystko – fantazyjne kapelusze – tak prezentowały się księżne, księżniczki, królowe i gwiazdy show-biznesu na ślubie kuzynki księcia Williama. Zobacz zdjęcia!
 • Kolejny ślub w rodzinie królewskiej. Zara Philips i Mike Tindall na ślubnym kobiercu
  Zaroiło się nam od królewskich ślubów! Po księciu Monaco i księciu Williamie przyszedł czas na bliską krewną tego ostatniego. Sakramentalne „tak” powiedziała wnuczka królowej Elżbiety II. Zara Philips, kuzynka księcia Williama, ślubowała wieczną miłość sportsmanowi – graczowi rugby Mike’owi Tindallowi. Arystokratka postawiła na klasykę i krój, który podkreśla kobiece zaokrąglenia figury. Opatrzona gorsetową górą, obcisła na biodrach i rozkloszowana na dole suknia z ciężkiej satyny została zaprojektowana przez Stewarta Parwina. Obcisły gorset eksponował bujny dekolt arystokratki. Na głowie księżniczki widniał klasyczny i prosty welon oraz tiara, która jest własnością jej matki. (Przypomnijmy, że pożyczony diadem miała na sobie podczas ślubnej uroczystości również Kate Middleton.) Całość uzupełniły pantofle od Jimmiego Choo. Jak wam się podoba ślubny strój Zary Philips? Oto zdjęcia!
 • Karol i Diana: historia ślubu stulecia
  Przed 30 laty Książę Karol i lady Diana Spencer ślubowali sobie miłość. Wówczas wszyscy mieli nadzieję, że ta bajka o dziewczynie z ludu i księciu będzie miała szczęśliwe zakończenie. Stało się jednak inaczej....
 • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
  Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.