• Modne suknie ślubne 2017
  Projektanci proponują obfitość fasonów, tkanin i kolorów; coś dla bardziej i mniej odważnych panien młodych...
 • Natalia Siwiec w programie "Salon Sukien Ślubnych"
  Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski już raz składali sobie przysięgę małżeńską, teraz zaś planują zrobić to ponownie. O swoim pierwszym ślubie w Las Vegas oraz planach dotyczących kolejnej ceremonii, która odbędzie się w Polsce, modelka opowiedziała w rozmowie z dziennik.pl. Z Natalią rozmawialiśmy przy okazji jej udziału w programie "Salon Sukien Ślubnych". Odcinek z gwiazdą zostanie wyemitowany 26 lutego o godzinie 22.00 na kanale TLC.
 • Halina Mlynkova
  Halina Młynkova już niebawem ponownie stanie na ślubnym kobiercu. Piosenkarka właśnie dopina ostatnie szczegółu uroczystości, na którą nie szczędzi pieniędzy. Tylko na własne stroje wyda aż 30 tys. złotych.
 • Przyjaciółki
  Już w najbliższy czwartek startuje nowy sezon popularnego serialu "Przyjaciółki". Z tej okazji powstał wyjątkowy zwiastun promujący nowe odcinki. W filmie możemy zobaczyć cztery główne aktorki: Małgorzatę Sochę, Joannę Liszowską, Anitę Sokołowską i Magdalenę Stużyńską-Brauer w niecodziennych, bo ślubnych, stylizacjach. Czy to możliwe, abyśmy w czwartym sezonie byli świadkami aż czterech ślubów?
 • ślub Artura Boruca i Sary Mannei
  Kreacja ślubna nowej żony Artura Boruca, Sary Mannei wciąż wzbudza wiele emocji. Nie dość, że sam jej wygląd spotkał się ze skrajnie różnymi ocenami, to teraz doszło do ostrej wymiany zdań między panną młodą, a projektantką, której krawcowe uszyły część kreacji.
 • Monika Richardson, Zbigniew Zamachowski
  Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski niebawem będą sobie ślubować wieczną miłość. Para jest aktualnie w trakcie przygotowań do ceremonii, których jednym z elementów są przymiarki sukni ślubnej.
 • Kayah
  Kayah i senegalski muzyk, Pako Sarr są parą od trzech lat. Jak głosi najnowsza plotka, artystka w końcu podjęła decyzję o poślubieniu swojego ukochanego. Ceremonia ma odbyć się wiosną 2014 roku.
 • Odchudzać się kto może?
  Kobiety, które ślub mają już za sobą, i te które właśnie się do niego szykują, wiedzą, że suknię ślubną trzeba wybrać i zamówić wiele tygodni wcześniej. Tylko pozostaje pytanie o rozmiar. Bo czyż nie jest oczywiste, że będzie mniejszy niż na przymiarce? Odchudzanie staje się obsesją panien młodych.
 • Modne stylizacje ślubne we wszystkich kolorach tęczy
  Bądź piękna i modna na swoim ślubie. Niech ślubne stylizacje będą dopracowane do najmniejszego detalu – od sukni po bukiet i dodatki. Nie musisz ograniczać się do klasycznej bieli – możesz ożywić ją kolorowymi akcentami. Oto stylizacje ślubne w różnych kolorach, z sukniami ślubnymi Splendor w roli głównej. Oto, co piszczy w modzie ślubnej w 2012 roku!
 • Katarzyna Zielińska z partnerem
  Wiele osób już praktycznie ożeniło tę gwiazdę. Jednak Katarzyna Zielińska nie decyduje się na ślub. Czy czegoś się obawia?