• Spadek notowań Hanny Gronkiewicz-Waltz sięga teraz 15 proc. Taka tendencja pojawiła się po raz pierwszy jeszcze w listopadzie 2011 roku. Prezydent Warszawy otwarcie mówi o swoich słabościach w zarządzaniu.
  • Hanna Gronkiewicz-Waltz
    Są w Warszawie dzielnice, gdzie dostanie dla trzylatka miejsca w publicznym przedszkolu graniczy z cudem. Ale z drugiej strony, w stolicy wciąż buduje się nowe szkoły i przedszkola. A szpitale? Jest "wola", czy tylko "brudno"? W trzeciej części bilansu rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz pytamy o edukację i służbę zdrowia.
  • Warszawa to miasto do cna zbiurokratyzowane, gdzie pieniądze wydaje się bez wizji i planu? A może stolica to wzór do naśladowania dla innych miast, bo udaje jej się zdobywać unijne miliony i wciąż inwestować? Oto druga część bilansu rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz. Tym razem jej ewentualni kontrkandydaci ocenili m.in. to, jak wydawane są w mieście pieniądze.
  • Hanna Gronkiewicz-Waltz
    Hanna Gronkiewicz-Waltz, prezydent stolicy kaja się przed mieszkańcami Warszawy. "Przede wszystkim pragnę państwa przeprosić za trudności związane z wprowadzeniem nowego systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w Warszawie" - pisze w liście opublikowanym na Facebooku.
  • Umowa
    Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz podpisała dokument in blanco i wysłała projekt uchwały do radnych. Jak donosi RMF FM tam, gdzie powinny być wpisane stawki za wywóz śmieci są… trzy kropki.