• Janet Jackson
    Ta gwiazda słynie z dietetycznych sukcesów i porażek. Janet Jackson dobrze zna zmagania z efektem jo-jo, a przemiany jej sylwetki przypominały rollercoaster. Teraz siostra Michaela Jacksona podzieli się z innymi swoimi doświadczeniami i zdradzi, jak z sukcesem osiągnąć i utrzymać pożądaną wagę. Oto jej sekrety!
  • Mężczyzna i kobieta na trawie
    Na odpoczynek, relaks i czerpanie pełnymi garściami z radości życia nic tak nie pomoże, jak wyjazd w plener. Gdzie się udać – nad szumiące morze czy w monumentalne góry, do sielskiej wsi czy do miejskiego parku? Naukowcy odkryli, jaka sceneria relaksuje nas najbardziej.
  • Kobieta sukcesu przemęczona obowiązkami
    Generacja wyczerpania, choroba stylu życia… Oto nowe określenia kondycji współczesnych pań. Za dążenie do bycia kobietą sukcesu, spełnioną zawodowo idealną matką, żoną i gospodynią, przychodzi im drogo zapłacić. Czym? Wiecznym wyczerpaniem i stresem, które skutkują problemami zdrowotnymi i romansem z… używkami. Trener rozwoju dr Frank Lipman wyjaśnia, dlaczego kobiecie jest trudniej niż mężczyźnie i radzi, jak wygrać z przemęczeniem.