• Gerard Pique
  Hiszpański piłkarz, Gerard Pique wziął udział w sesji zdjęciowej promującej kolekcję Mango jesień-zima 2012/2013. Kurtki i marynarki prezentują się na facecie Shakiry doskonale. Zobacz galerię!
 • Wojciech Cejrowski
  Od zawsze wierny doktrynie, podróżniczej pasji... ale nie tylko. W trakcie 20 lat obecności w świecie mediów zdążył wypracować rozpoznawalny styl, który promuje również w jednym z internetowych sklepów.
 • Garnitur
  Niektórym wydaje się, że wystarczy tylko założyć garnitur, aby wyglądać dobrze, jednak garnitur trzeba także umieć nosić. Wraz z portalem logo24.pl przedstawiamy 13 garniturowych przykazań.
 • "Moda ma ogromne znaczenie dla każdego z nas. Propozycja Vistuli jest bogata i myślę, że każdy z panów znajdzie tam coś dla siebie"
  Kinga Rusin, Beata Sadowska, Marek Włodarczyk, Marta Krupa, Neli Rokita i Paweł Poncyliusz z żoną pojawili się na pokazie nowej kolekcji Vistuli na sezon jesień-zima 2011/2012. Impreza odbyła się na terenie Torów Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu.
 • Schludnym wyglądem kreujesz swój profesjonalny wizerunek w pracy
  Od lat wiadomo, że uroda w życiu pomaga i to nie tylko kobietom. Schludnym wyglądem kreujesz swój profesjonalny wizerunek. Twój strój i fryzura mają ogromne znaczenie w pracy. Oto kilka prostych rad, które ułatwią kontakty biznesowe.
 • Chciałbyś być przystojny, wysoki i mieć sylwetkę atlety, a twoje odbicie w lustrze mówi coś całkiem innego? To najlepszy moment żeby coś z tym zrobić!
  Nie szata zdobi człowieka, ale potrafi zamaskować zbędne kilogramy. Najlepsze rozwiązanie to dieta i ćwiczenia, niestety jest to proces dość długotrwały. Przez odpowiedni dobór garderoby możesz szybko poprawić swój wygląd i samopoczucie. Oto kilka prostych rad!