• Mapa Polski
  Turystyczna lokomotywa nie zwolniła po Euro. Polska turystyka wciąż wykorzystuje rozgłos jaki dały piłkarskie mistrzostwa sprzed roku. Coraz cenniejsza jest marka Polski na turystycznej arenie, a do końca roku może nas odwiedzić nawet o 7 procent więcej obcokrajowców niż przed rokiem.
 • Alejandra Benítez
  Joanna Mucha nie jest jedyną na świecie tak atrakcyjną kobietą piastującą urząd ministra sportu. Mocną konkurentką do miana najseksowniejszej jest z pewnością ta wenezuelska minister, Alejandra Benitez.
 • Stadion Narodowy - zdjęcie ilustracyjne
  Od 1 stycznia 2013 roku operatorem Stadionu Narodowego zostanie przekształcona spółka PL.2012. Narodowe Centrum Sportu (NCS), które zarządzało nim do tej pory, będzie miało natomiast za zadanie dokończenie inwestycji i jej rozliczenie.
 • Joanna Mucha
  Ważą się losy minister sportu. Joanna Mucha oddała się do dyspozycji Donalda Tuska. To efekt kontroli przeprowadzonej w jej resorcie przez urzędników kancelarii premiera. Czy to znaczy, że jej kariera w rządzie właśnie dobiega końca? Zobaczcie, jak zmieniała się Joanna Mucha - od posłanki do ministry.
 • Minister sportu Joanna Mucha
  Resort sportu zapłaci 75 tys. zł za badanie naszej aktywności fizycznej. Ankieterzy zapytają 2 tysiące Polaków m.in. o pracą, o to, jak często zamiatają, zmywają podłogę czy myją okna.
 • Joanna Mucha
  Jest źle i przez kolejne lata nie będzie lepiej. Minister sportu Joanna Mucha nie ma wątpliwości, że na igrzyskach olimpijskich za cztery lata polscy sportowcy nie odnotują lepszych wyników niż w Londynie.
 • Konsorcjum firm, które zbudowały Stadion Narodowy w Warszawie jest zaskoczone, że minister sportu Joanna Mucha zapowiedziała złożenie do sądu pozwu o ukaranie wykonawców za nieterminowe ukończenie budowy stadionu. Firmy zapewniają, że wywiązały się z umowy.
 • Joanna Mucha
  Minister sportu Joanna Mucha odwiedziła Gdańsk, ale dziennikarze nie chcieli jej pytać o sprawy związane z Euro 2012. Zasypali ją lawiną pytań o osobę jej znajomego Marka Wieczorka, którego minister zatrudniła na stanowisku wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu.
 • Nowy wicedyrektor COS. W jego salonach czesała się minister
  Joanna Mucha powołała nowego wicedyrektora Centralnego Ośrodka Sportu. Zdaniem "Wprost" to właściciel salonu fryzjerskiego, z którego usług korzystała piękna minister.
 • Sławomir Nowak
  Najpierw był Mirosław Drzewiecki. Potem jego miejsce zajął Adam Giersz. Teraz ma nastać era Sławomira Nowaka. Jak informuje TVN24 to on ma zostać nowym ministrem sportu w rządzie Donalda Tuska.