• Rainer Hoess, wnuk zbrodniarza wojennego i komendanta KL Auschwitz w kampanii zachęcającej do głosowania w wyborach
  Mocny i dający do myślenia spot w kampanii zachęcającej do wzięcia udziału w wyborach do europarlamentu. Wnuk nazistowskiego zbrodniarza, komendanta niemieckiego obozu KL Auschwitz, Rainer Hoess ostrzega przed głosowaniem na nieodpowiedzialnych kandydatów.
 • Spot wyborczy Platformy Obywatelskiej "Siewcy obciachu"
  Platforma Obywatelska mówi o siewcach obciachu z PiS, Jadwiga Staniszkis i Jan Pietrzak zagłosują na Kazimierza Ujazdowskiego, a Jan Rokita - na Jadwigę Emilewicz z listy Polski Razem. Wanda Nowicka ostrzega przed gender, a Ryszard Legutko przemawia w sześciu językach obcych. Zobacz najnowsze spoty wyborcze.
 • Taśmy
  Solidarna Polska wpadła na nowy pomysł kampanijny. Spot wyborczy, który w płatnym czasie będzie pokazany w telewizjach zostanie wybrany w głosowaniu przez wszystkich członków partii.
 • Jarosław Kaczyński
  "To nie nasz styl“ - tak mówi prezes Prawa i Sprawiedliwości o ostatnich wypowiedziach posłanki tej partii Krystyny Pawłowicz. Chodzi o rozmowę z jedną ze stacji telewizyjnych, w której posłanka PiS nazwała Władysława Bartoszewskiego "pastuchem słabej klasy".
 • Krystyna Pawłowicz
  Kolejny "popis" posłanki PiS Krystyny Pawłowicz. W "Superstacji" skomentowała europejski spot Władysława Bartoszewskiego. "Nie widziałam go. Widziałam tylko zdjęcie. Siedzi w fotelu jak przed egzekucją na krześle elektrycznym i to już chyba po wykonaniu wyroku, bo wszystkie światła jakieś pogaszone dziwnie" - stwierdziła Pawłowicz. To jednak nie wszystko...
 • Spot Michała Boniego
  Kandydaci na europosłów zalewają sieć nowymi spotami wyborczymi. Proste, krótkie, niemal po kosztach - wideo, w których nie uświadczysz programu. Oto premiery ostatnich dni: Michał Boni wychodzi z krzaków, Karol Karski opowiada o żubrze, a Janusz Palikot i Ryszard Kalisz rozmawiają niczym brzuchomówcy. Zobacz!
 • Spot reklamowy
  To nie jest wymóg Unii Europejskiej. Komitet Wyborczy Polski Razem Jarosława Gowina domaga się, by Jan Rostowski zaprzestał rozpowszechniania informacji dotyczących płatności za spot "10 lat Polski w Unii Europejskiej".
 • Jarosław Kaczyński prezentuje nowe hasło wyborcze i spot PiS
  "Służyć Polsce, słuchać Polaków" - Prawo i Sprawiedliwość przedstawiło hasło wyborcze w kampanii do Parlamentu Europejskiego. Jarosław Kaczyński podkreślał podczas prezentacji, że Polacy zasługują na ty by ich głos był słyszany.
 • Kadr ze spotu Prawa i Sprawiedliwości
  Wybory do Parlamentu Europejskiego coraz bliżej, partie zaczynają więc pojedynki na spoty wyborcze. Kiedy ogląda się prezentowane przez PO, PiS, PSL, Twoją Europę i Polskę Razem Jarosława Gowina nagrania trudno oprzeć się wrażeniu, że każda partia sięga do sprawdzonego zestawu atrybutów. Jedna straszy, inna się przechwala, kolejna próbuje obrażać swoich rywali...