• Pierwszy raz z Putinem? Bezpieczny seks w kampanii wyborczej
  Ładna młoda dziewczyna pyta lekarza, jak zabezpieczyć się przy "pierwszym razie". Jest pełna obaw, zastanawia się, czy powinna to robić. "Z nim będzie bezpiecznie" - odpowiada lekarz, pokazując zdjęcie Władimira Putina. To nie żart, a oficjalny spot kampanii wyborczej.
 • Kadr ze spotu "Oni pójdą na wybory"
  Szef sztabu SLD Stanisław Wziątek zaapelował we wtorek do szefa PO, premiera Donalda Tuska o wycofanie z telewizji spotu Platformy pt. "Oni pójdą na wybory, a Ty?". Według Sojuszu, spot to powrót do retoryki podziałów i straszenie Polaków.
 • W sieci jest mnóstwo amatorskich spotów wyborczych
  Podniosła muzyka, upudrowane twarze i morze obietnic - tak wyglądają oficjalne partyjne spoty wyborcze. Jednak znacznie popularniejsze są amatorskie filmiki, pojawiające się w sieci jak grzyby po deszczu. Oto mała próbka.
 • TVN, a także TVP nie pokażą spotów nowego dziennika "Gazeta Polska Codziennie"
  TVP i TVN odmówiły publikacji spotów wyborczych nowego dziennika „Gazeta Polska Codziennie”. TVN swoją decyzję tłumaczy brakiem czasu antenowego. Przedstawiciele telewizji publicznej twierdzą, że reklamówki mają charakter wyborczy i powinny być emitowane w blokach wyborczych.
 • Gdzie są partie z tamtych lat? Tak rodziła się demokracja
  "To se ne vrati" - jak mawiał klasyk. Na szczęście jest jeszcze internet i to właśnie tam można przypomnieć sobie polityczne hasła takich barwnych ugrupowań jak Polska Partia Przyjaciół Piwa, KPN, Partia Wolności czy nieistniejący już Kongres-Liberalno Demokratyczny. Oto klipy wyborcze sprzed lat.
 • "Piękna posłanka" Mucha gani Ziobrę za komplement
  Po tej ripoście Joanny Muchy wiceszef PiS chyba już nie będzie tak wylewny w stosunku do posłanki PO. Po tym, jak Zbigniew Ziobro określił Muchę jako "piękną posłankę", ta odpowiedziała: to mnie dyskredytuje jako polityka!