• Bez purpurowej pelerynki z gronostajów, a w prostej białej sutannie. Nie w papieskich czerwonych butach, a w zwykłych czarnych trzewikach z czasów przedpapieskich. Papież Franciszek od początku pontyfikatu zmienia zwyczaje dotyczące ubioru i zachowania głowy Kościoła katolickiego.
  • Julia Pitera, Iwona Arent, Agnieszka Pomaska, Jadwiga Wiśniewska
    Spódnica tuż przed kolano. Do tego żakiet, niekoniecznie szary. Obowiązkowa biżuteria na szyi lub broszka. A czasem nutka szaleństwa w postaci kolorowych butów. Oto przegląd letniej mody w wydaniu służbowym, prosto z Sejmu. Tak się noszą polskie posłanki.
  • Elżbieta II
    Królowa Elżbieta II angażuje specjalną osobę - o tym samym rozmiarze stóp co jej - do wypróbowania nowych butów. Chce mieć pewność, że są wygodne i nie będą jej uwierać.
  • Głębokim dekoltem nie wkupisz się w łaski szefa
    Jeśli liczysz, że głębokim dekoltem zawojujesz wiele w miejscu pracy, możesz się przeliczyć. Czujne oko szefa nie śpi i ocenia nie tylko jakość twojej pracy, ale również wygląd. Jednak garderoba, niewłaściwie dobrana, nie tylko nie pomoże, ale może cię pogrążyć w oczach przełożonego bądź przełożonej. Czego najbardziej nienawidzą szefowie? Oto 10 największych modowych wpadek w miejscu pracy!