• Prezydent Bronisław Komorowski odznacza Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski Jacka Żakowskiego
    W Święto Niepodległości prezydent wręczył odznaczenia zasłużonym dla Polski. Przemawiając do zgromadzonych w Pałacu Prezydenckim, Bronisław Komorowski podkreślił, że dzisiejsze święto obchodzone jest w ramach 25. rocznicy wyborów czerwca'89 i rozpoczęcia budowy państwa demokratycznego.
  • Co by było, gdyby w 2010 roku Jarosław Kaczyński wygrał wybory prezydenckie? - takie pytanie towarzyszyło Michałowi Kamińskiemu w czasie Święta Niepodległości. Europoseł, niegdyś spin doktor PiS, w "Kontrwywiadzie" RMF FM zastanawia się nad ewentualnym powrotem tej partii do władzy.
  • Prezydent na marszu niepodległości
    Bronisław Komorowski uważa, że jego marsz okazał się sukcesem - połączył wielu polityków i ludzi różnych poglądów. Prezydent zabrał też głos w sprawie katastrofy smoleńskiej.
  • Bronisław Komorowski z małżonką
    Polska jest jedna, nie powinniśmy się nawzajem przeklinać i wykluczać - przekonywał prezydent Bronisław Komorowski podczas obchodów Święta Niepodległości na pl. Piłsudskiego w Warszawie. Apelował o szacunek dla adwersarzy politycznych.
  • Prezydent Litwy Dalia Grybauskaite nie przyjedzie do Warszawy na niedzielne obchody Święta Niepodległości - oświadczyła jej rzeczniczka. Prezydent Bronisław Komorowski przyjął tę decyzję ze zrozumieniem - mówi szefowa prezydenckiego biura prasowego Joanna Trzaska-Wieczorek.