• Christian Louboutin ze słynnymi butami
  Louboutin przegrał w walce o swoje słynne czerwone podeszwy. Obuwniczy gigant pozwał markę Zara za sprzedawanie butów podobnych do swojego flagowego produktu.
 • Victoria Beckham
  Już nie 12, ale nawet 17 centymetrów i więcej mają obcasy gwiazd i celebrytek. Królowanie niebotycznie wysokich szpilek na czerwonych dywanach ma swoje konsekwencje. Nowym, szokującym trendem są operacje stóp, mające ułatwić kobietom noszenie wysokich szpilek i ulżyć w bólu obolałym kończynom… Być jak Victoria Beckham - za wszelką cenę?
 • Nagość w show Christiana Louboutina i kabaretu Crazy Horse
  Kobieca nagość, zmysłowy taniec i wysokie szpilki. Trudno o gorętszy show, przynajmniej, jeśli chodzi o dokonania… projektantów mody. Christian Louboutin - legendarny designer, twórca równie legendarnych butów na czerwonej podeszwie, po raz kolejny połączył siły ze słynnym paryskim kabaretem Crazy Horse. Nagie tancerki zaprezentowały się w słynnych szpilkach Louboutina. Oto zdjęcia gorącego show!
 • Christian Louboutin i jego buty
  Różne dziedziny sztuki łączą siły ze znakomitym efektem. Niebawem będzie można zobaczyć kolejny projekt z pogranicza mody oraz tańca i teatru. Po występach tanecznych na pokazach Jeana Paula Gaultiera i marki Chopard przyszedł czas na Christiana Louboutina, który nawązał współracę ze słynnym kabaretem Crazy Horse, na którego scenie występowały m.in. Dita Von Teese i Pamela Anderson
 • Wysokie obcasy to nie tylko buty. Dodając seksapilu, pewności siebie i atrakcyjności, stają się tajną bronią na nogach kobiet. Słynny projektant butów Christian Louboutin twierdzi nawet, że szpilki mają ogromny wpływ na libido noszących je pań.
 • Po 20 latach w branży obuwniczej Christian Louboutin wkracza na rynek wydawniczy. Albumem prezentującym najpiękniejsze pary butów, jakie wyszły z jego pracowni, francuski projektant świętuje swój jubileusz .
 • Słynne czerwone podeszwy Christiana Louboutin są zbyt "ogólne" by mogły stać się znakiem firmowym
  Amerykański sąd nie przychylił się w środę do pozwu sławnego projektanta butów Christiana Louboutina i nie zakazał używania charakterystycznej czerwonej podeszwy przez konkurencyjną firmę Yves Saint Laurent SAS.
 • Najsłynniejsze buty świata od dziś w Polsce! Oto czerwona podeszwa Louboutina
  Są bodaj najsłynniejszymi butami na świecie. Legendarną czerwoną podeszwę tych szpilek może naśladować wielu, jednak oryginał jest tylko jeden. Kultowe buty Christiana Louboutina są od dziś sprzedawane w Polsce – w specjalnie dedykowanej im galerii.
 • Nie tylko Anna Mucha przepada za słynnymi szpilkami Louba
  O nich marzy niejedna kobieta. Szpilki z charakterystyczną czerwoną podeszwą, kultowe dzieło Louboutina. To o nie toczy się teraz walka.