• Czy poznajesz tę seksbombę? To słynna brzydula!
  Czy poznajesz tę płomienną brunetkę w obcisłej czerwonej sukni? Tak seksbomba to nikt inny niż słynna brzydula, a właściwie Brzydula! Odtwórczyni tytułowej roli w serialu „Ugly Betty”, America Ferrera nie po raz pierwszy udowodniła, że strój i makijaż potrafią odmienić kobietę – zarówno na gorsze, jak i na lepsze… W seksownej brunetce trudno rozpoznać serialową okularnicy. Aktorka podkreśliła atuty i kobiece zaokrąglenia swoich pełnych kształtów za pomocą ściśle opinającej ciało, krwistoczerwonej sukienki od Nicole Miller. Do tego czerwone szpilki od Giuseppe Zanotti oraz rozpuszczone włosy i otrzymaliśmy prawdziwą seksbombę. Oto zdjęcia!
 • Katarzyna Niezgoda
  Dawno minęły czasy, gdy Katarzyna Niezgoda skrywała się pod obszernymi i niewyróżniającymi się kreacjami. Od dłuższego czasu stawia na wyraziste kreacje i eksponowanie wdzięków. Tym razem jednak życiowa partnerka Tomasza Kammela zaskoczyła wyjątkowo mocnym wejściem… Zobacz!
 • Wyzywające stylizacje Dody w „Jaka to Melodia”. Im mniej, tym lepiej!
  Doda przyzwyczaiła nas do odsłaniających nagość kreacji, szczególnie tych scenicznych. W programie „Jaka To Melodia” zdecydowała się puścić w niepamięć fakt istnienia takich elementów garderoby jak spodnie czy spódnica. Zamiast tego otrzymaliśmy mocną dawkę negliżu i seksapilu. Wycięte gorsety, wysokie, sznurowane kozaczki, złote szpilki i biżuteria oraz kabaretki… Zobacz wyzywające stylizacje gwiazdy!
 • Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak
  Choć na każde wyjście zakłada inną kreację, nie uzależniła się od kupowania ubrań. Katarzyna Zielińska ma już jednak imponującą kolekcję obuwia...
 • Agnieszka Popielewicz kusi kolorem
  Jeszcze niedawno występowała w stonowanych barwach. Teraz Agnieszka Popielewicz poczuła wiosnę i ekspresowo nadrobiła modowe zaległości. I to w jakim stylu! Prezenterka sięgnęła po tak modne obecnie żywe kolory. W przeciągu kilku ostatnich dni kilkakrotnie zachwyciła przesyconymi barwami i gustownymi kreacjami. Uroda pani Agnieszki jeszcze na tym zyskała. Zobaczcie!