• Reklama Brian Atwood
  Candice Swanepoel, modelka znana z kampanii promocyjnych marki Victoria’s Secret, wystąpiła w reklamie butów Brian Atwood. Porcja erotyki, jaką zaserwowali konsumentom producenci spotu, przekroczyła dopuszczalne granice.
 • Victoria Beckham
  Już nie 12, ale nawet 17 centymetrów i więcej mają obcasy gwiazd i celebrytek. Królowanie niebotycznie wysokich szpilek na czerwonych dywanach ma swoje konsekwencje. Nowym, szokującym trendem są operacje stóp, mające ułatwić kobietom noszenie wysokich szpilek i ulżyć w bólu obolałym kończynom… Być jak Victoria Beckham - za wszelką cenę?
 • Rozkosz gwarantowana? 5 typów najgorętszych kochanek
  Rozkosz gwarantowana? Z taką kochanką nie powinno być żadnych "ale". Ucieleśnia najskrytsze marzenia i najczęściej spotykane fantazje erotyczne mężczyzn. Oto 5 typów łóżkowych bogiń. Bądź jedną z nich!
 • Szpilki mogą wpływać na poprawę jakości życia seksualnego kobiety
  Mało wygodne, niezdrowe dla stóp i kręgosłupa, ale przy tym nieziemsko seksowne. Szpilki to jedna z tych części damskiej garderoby, obok której większość mężczyzn nie potrafi przejść obojętnie. Naukowcy odkryli, iż poza tym, że są swego rodzaju afrodyzjakiem, wysokie obcasy mają również inne zalety.