• Lenovo Yoga 2
  IFA to nie tylko telewizory, smartofny czy sprzęt AGD. To także czas na zaprezentowanie nowinek w kategorii tablety, laptopy, czy monitory komputerowe. Zobacz, czym najwięksi producenci chwalili się w Berlinie
 • LG powraca na rynek tabletów, a jednocześnie włącza się do walki o to, kto ma najciekawszy smartfon. Koreański koncern przedstawia zarówno G2, który, przynajmniej na papierze, zapowiada się interesująco, a do tego kosztuje znacznie mniej niż konkurencyjne produkty. Drugim urządzeniem, które wkrótce trafi na polski rynek jest Pad 8,3, czyli nowy mały tablet.
 • Tablet LG pokazany w Barcelonie w 2011
  Koncern LG chciał pójść w ślady Apple'a i innych producentów sprzętu - stworzył więc własny tablet. Okazało się jednak, że urządzenie, choć miało ciekawe rozwiązania, nie okazało się hitem. Dlatego też koncern wycofuje się z produkcji tego typu urządzeń.
 • LG Tab, czyli trójwymiarowy tablet
  Każdy ma tablet, mam i ja - tak reklamę gumy do żucia można przełożyć na rynek gadżetów. Po Samsungu, czy Asusie do grona producentów tabletu dołącza LG ze swoim Swift Tabem, czyli urządzeniem, które potrafi nagrać wyświetlić trójwymiarowe filmy.
 • Wojna tabletów nadchodzi. Oto uzbrojenie LG
  Nadchodzące miesiące będą czasem wojny tabletów – twierdzi koncern LG. Dlatego też firma przygotowała się do starcia. Jej uzbrojeniem ma być LG PAD, czyli jedyny gadżet, który jest w stanie nagrać filmy 3D.