• Jarosław Kaczyński
  "Od blisko 20 lat tworzycie imponujące dzieło służące wspólnemu dobru rozumianemu w wielu wymiarach - rodzinnym, akademickim, społecznym i narodowym" - napisał premier Mateusz Morawiecki w liście na inaugurację roku akademickiego w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.
 • PREZYDENT, RZĄD I OJCIEC RYDZYK NA URODZINACH RADIA MARYJA
  "Radio Maryja ma prawo prowadzić i włączać się w politykę budowania dobrego państwa" - oświadczył prezydent Andrzej Duda na imprezie z okazji 25. rocznicy powstania Radia Maryja. Dziękował też rozgłośni "za budowanie wielkiej wspólnoty i za niezłomność". Premier Beata Szydło w liście odczytanym na uroczystościach złożyła gratulacje twórcom radia i kontynuatorom "swoistej misji specjalnej, jaką jest ewangelizacja". Prezes PiS Jarosław Kaczyński w liście odczytanym przez szefa MSWiA Mariusza Błaszczaka zwrócił się do dyrektora Radia Maryja. Jak napisał, dzieła ojca Tadeusza Rydzyka tworzą "ogromną przestrzeń czynienia dobra", a dla wielu środowisk jego osiągnięcia są "solą w oku".
 • Antoni Macierewicz "Patriotą Roku"
  Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz otrzymał w sobotę w Krakowie Nagrodę im. Kazimierza Odnowiciela "Patriota Roku 2016”. "To wielki przywilej móc służyć swojej Ojczyźnie, niepodległej Polsce" – powiedział szef MON.
 • Ojciec Tadeusz Rydzyk w czasie mszy na uroczystościach z okazji 24. rocznicy istnienia Radia Maryja
  Dyrektor Radia Maryja w ostrych słowach zbeształ na antenie rozgłośni urzędników prezydenta Andrzeja Dudy, ministrów Beaty Szydło oraz prawicowe media - donosi wyborcza.pl. "Powiedziałem Telewizji Trwam, aby napisali do biura prasowego Kancelarii Prezydenta, że rezygnujemy ze współpracy" - oświadczył ojciec Tadeusz Rydzyk.