• MIĘDZYNARODOWE FORUM WOJSKOWO-TECHNICZNE "ARMIA 2015". KUBINKA POD MOSKWĄ
  Międzynarodowe Forum Wojskowo-Techniczne "Armia 2015", czyli wystawa sprzętu wojskowego w Kubince pod Moskwą, przyciągają tłumy zwiedzających. To znakomita okazja, by przekonać się, w jaki sprzęt wyposażona jest rosyjska armia. A są tu czołgi i transportery opancerzone, wyrzutnie rakiet "Iskander" i "Buk", a także śmigłowce bojowe i myśliwce. W sumie około 5 tysięcy pojazdów, sztuk broni i wojskowego wyposażenia. Żołnierze ochoczo prezentowali możliwości ich sprzętu...
 • Russia Arms Expo 2013
  Eksperci podsumowali tegoroczną edycję Russia Arms Expo 2013. Spośród imponującej liczby pojazdów wojskowych, samolotów, wszelkiego typu broni i akcesoriów, wybrano pięć egzemplarzy, które okrzyknięto najlepszymi rosyjskimi produktami 2013 roku. Zobacz galerię!
 • Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach odbywa się od 1993 roku
  Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach pobił rekord: w tym roku zjechało tam 385 firm z 25 krajów. Rok temu było 360 wystawców.
 • Armia kupi Rosomaki... z gumy?
  Wprawdzie strzelać z nich nie można, ale wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Czy polska armia skusi się na pojazdy Rosomak... wykonane z gumy i nadmuchiwane? Zupełnie możliwe, bo wojsko ma zupełnie poważne plany mylenia przeciwnika w ten sposób.