• Policjanci z psem pilnują Tęczy na Placu Zbawiciela
  1,4 promila alkoholu miał 25-latek, który w nocy z soboty na niedzielę podpalił Tęczę na warszawskim Placu Zbawiciela. Instalacja została szybko ugaszona, a mężczyzna zatrzymany przez policję.
 • Policja i obrońcy tęczy na Placu Zbawiciela w Warszawie
  Niewielka grupa obrońców tęczy i znacznie liczebniejsze siły policji - tak wygląda akcja "Bronimy Tęczy jak Niepodległości". Akcję zorganizowano na stołecznym placu Zbawiciela, gdzie w ubiegłym roku w Święto Niepodległości uczestnicy manifestacji podpalili kolorową instalację.
 • Magdalena Żuraw, "aniołek Kaczyńskiego"
  Do prokuratury płyną wnioski o zajęcie się internetowym wpisem byłej kandydatki Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych nazywanej niegdyś jednym z "aniołków" Jarosława Kaczyńskiego. Magdalena Żuraw napisała na jednym z portali społecznościowych, że - tu cytat - "stawia najlepszą szkocką whisky każdemu, kto podpali komunistyczną tęczę na placu Zbawiciela!".
 • Tęcza na Placu Zbawiciela
  Dwaj nietrzeźwi mężczyźni usiłowali nad ranem spalić tęczę na Placu Zbawiciela w Warszawie. Policja zatrzymała sprawców na gorącym uczynku, straty są niewielkie wyjaśnił w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową komisarz Andrzej Browarek z komendy stołecznej policji.
 • Tęcza na Placu Zbawiciela
  Niewiele brakowało, a tęcza na warszawskim Placu Zbawiciela znów poszłaby z dymem. Kontrowersyjną instalację uratował patrol straży miejskiej. Tęcza zajęła się płomieniem, kiedy interweniowali strażnicy...