• Beata Mazurek
    Nie pozwolę, żeby totalna, histeryczna opozycja szkalowała mnie, jeśli będzie podstawa do podania ich do sądu, to z przyjemnością to zrobię - tak rzecznik PiS Beata Mazurek odniosła się do stwierdzenia polityków PO, że jej zeznania ws. protestów 16 grudnia ub. roku były nieprawdziwe.
  • Andrzej Duda i Antoni Macierewicz
    Nie komentujemy spraw, które toczą się między Kancelarią Prezydenta a Ministerstwem Obrony Narodowej - podkreśliła rzeczniczka PiS Beata Mazurek. Jak dodała posłowie PiS nie są informowani o korespondencji prezydenta i szefa MON.
  • Sędziowie TK Sławomira Wronkowska-Jaśkiewicz (L) i Piotr Pszczółkowski (P), podczas konferencji prasowej po ogłoszenia wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego skargi konstytucyjnej w sprawie dyscyplinarnego wydalenia policjanta ze służby
    Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie pozostawiają suchej nitki na sędzim Piotrze Pszczółkowskim, który przewodniczył ostatnim obradom Trybunału Konstytucyjnego i który w jego imieniu ogłaszał orzeczenie składu sędziowskiego. Co w tej sprawie jest najciekawsze, Piotr Pszczółkowski, były poseł PiS i bliski współpracownik Jarosława Kaczyńskiego, został wybrany do składu TK głosami własnej partii. Teraz jego partyjni koledzy ostro komentują jego wczorajsze wystąpienie. "Ta wypowiedź wpisuje się w godną pożałowania polityczną działalność prezesa Trybunału Konstytucyjnego" - nie szczędzi mocnych słów szef klubu PiS Ryszard Terlecki.