• Mick Jagger podczas koncertu The Rolling Stones w Zurychu, 20.09.2017
  Mick Jagger, Charlie Watts, Ron Wood i ponoć nieśmiertelny Keith Richards. Podczas wczorajszego (20.09) koncertu w Zurychu nie zabrakło wielkich hitów, które są już kamieniami milowymi kultury, jak "Sympathy for the Devil", "You Can't Always Get What You want", "Paint It Black", "Brown Sugar", "(I Can't Get No) Satisfaction" czy nagrania z reperuaru noblisty "Like A Rolling Stone".
 • Charlie Watts, Ronnie Wood, Mick Jagger i Keith Richards w Londynie
  Fani The Rolling Stones mają powody do radości – jeszcze w tym roku do sprzedaży trafi nowy krążek, a już teraz mogą oglądać w Londynie wystawę poświęconą legendarnej formacji.
 • Koń
  Klacz padła w podobny sposób i w podobnych okolicznościach, jak klacz Pianissima w 2015 roku. Co ciekawe, śmierć Pianissimy była oficjalnym powodem, dla którego odwołano poprzedniego szefa stadniny w Janowie Podlaskim, Marka Trelę.
 • Mick Jagger podczas koncertu w Montevideo
  ‪Ponoć nie da się policzyć, ile koncertów w swojej długiej karierze zagrał zespół The Rolling Stones‬ (są nawet problemy z doliczeniem się właściwej liczy wydanych płyt). Legendarna formacja 50-lecie swego istnienia świętuje w kolejnej trasie, a panowie Mick Jagger (72 lata), Keith Richards (72), Ron Wood (68) i Charlie Watts (74) wciąż mają tę moc. Zobaczcie, sami!
 • The Rolling Stones przed The Marquee Club w Londynie
  W czwartek 12 lipca 2012 roku Mick Jagger, Keith Richards, Charlie Watts i Ronnie Wood spotkali się przed klubem The Marquee Club w Londynie. W miejscu, gdzie pół wieku temu po raz pierwszy na scenie stanęli The Rollin' Stones!
 • The Rolling Stones w londyńskim Saville Theatre – 14.12.1969
  Jeden z najsłynniejszych zespołów rockowych powstał przez przypadek. Mick Jagger i Keith Richards byli szkolnymi kolegami w londyńskim Dartford, ale nie utrzymywali kontaktów. Wszystko zmieniło spotkanie ówczesnych 18-latków w 1961 roku na stacji kolejowej. Uwagę Richardsa zwróciły płyty, które niósł ze sobą Jagger... 12 lipca mija pół wieku od pierwszego koncertu grupy The Rolling Stones w londyńskim klubie Marquee. – W tej chwili oni sobie zrobili takie dłuższe wolne. Ale 50-lecia nie przegapią – zapewnia Daniel Wyszogrodzki, autor biografii zespołu pt. "Satysfakcja".
 • The Rolling Stones świętują 50-lecie na scenie
  To będzie gratka dla fanów Rolling Stonesów. Pięćdziesiąt lat do dnia, gdy pierwszy raz wystąpili na scenie w londyńskim Marquee Club, weterani rocka opublikują fotograficzny zapis swojej drogi do sławy. Album ze zdjęciami "The Rolling Stones: 50" trafi na rynek 12 lipca.