• Najbardziej dochodowe trasy koncertowe 2014:
  Jak się zarabia wielkie pieniądze w branży muzycznej? Na publikacji nagrań i ich sprzedaży oraz kontraktach reklamowych, ale też na wcale nie artystycznych biznesach – ciuchach, kosmetykach czy szampanie (jak ostatnio Jay Z). Jest jeszcze inny, stary i sprawdzony sposób. Muzycy (przede wszystkim przedstawiciele starszego pokolenia, lecz nie tylko) wysokie wpływy zawdzięczają również dochodowym trasom koncertowym.
 • Język Miley Cyrus
  Ach, cóż to był za rok. Pełen wielkich powrotów, fantastycznych koncertów i dobrych płyt. Ale także spektakularnych wpadek. Przypominamy te najgłośniejsze ze świata i naszego rodzimego podwórka.
 • Lady GaGa i Mick Jagger
  To był jeden z tych koncertów, które przechodzą do historii. 15 grudnia podczas jubileuszowego występu w Newark (New Jersey) z The Rolling Stones wystąpili znakomici goście: Lady GaGa, Bruce Springsteen, The Black Key, John Mayer i Gary Clark Jr.
 • Lady GaGa i Bruce Springsteen zagrają z The Rolling Stones
  Podczas zaplanowanego na 15 grudnia koncertu The Rolling Stones w Newark, z legendarną brytyjską grupą wystąpią gościnnie Lady Gaga, Bruce Springsteen i The Black Keys. Koncert odbędzie się w ramach trasy z okazji 50-lecia istnienia zespołu.