• Poseł PiS Tomasz Kaczmarek
    Julia Pitera była pytana przez Superstację m.in. o to, co sprawia, że Tomasz Kaczmarek, czyli agent Tomek podoba się kobietom. Telewizja twierdzi, że na spotkania z byłym agentem CBA, a teraz posłem PiS przychodzi sporo kobiet, by zrobić sobie z nim zdjęcie.
  • Tomasz Kaczmarek
    Tomasz Kaczmarek siedząc za kierownicą porsche miał wypadek. Jak sam mówił wszystko przez to, że zadumał się nad korupcją… Teraz fotoreporterzy przyłapali go kiedy tankował nową maszynę wartą w salonie 600 tys. zł…
  • Poseł PiS Tomasz Kaczmarek
    Tomasz Kaczmarek, Ryszard Kalisz, Patryk Jaki...Lista posłów, którzy lubią mocniej nacisnąć na pedał gazu jest jeszcze dłuższa. Prokuratura Generalna skierowała do Sejmu 8 wniosków o uchylenie immunitetu za wykroczenia drogowe - podaje RMF FM.
  • Fanatyczny zwolennik PO, nienawidzący PiS, który w internecie zamieścił zdjęcie swoich genitaliów. Chętnie pokazuje broń, pisze o "pisukloszardach" i "pisuarowcach" - taki portret mężczyzny, który miał grozić Tomaszowi Kaczmarkowi z PiS, kreśli "Rzeczpospolita".
  • Ktoś groził Tomaszowi Kaczmarkowi. Poseł PiS, znany jako agent Tomek, podejrzewa, że anonim przysłała osoba związana ze Służbą Kontrwywiadu Wojskowego. Gdy jednak sejmowy Konwent Seniorów zaproponował mu wystąpienie o ochronę, odmówił - podaje "Rzeczpospolita".