• Casting do "Top Model"
  Wiosną na antenę stacji TVN powróci program "Top Model". Jury show, w składzie: Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska ponownie ruszyło z poszukiwaniami kandydatek na modelki. Zobacz, co działo się na castingu w Warszawie.
 • Joanna Krupa i Marcin Tyszka w "Top model"
  Castingi do nowej edycji show "Top model" ruszyły pełną parą. Do udziału w programie namawia młode dziewczęta sama Joanna Krupa, która zapewnia, że telewizyjne show znacznie ułatwia uczestniczkom rozpoczęcie kariery modelki.
 • Właśnie ruszyły castingi do najnowszej edycji programu "Top Model". Jury w nowym składzie pojawiło się najpierw w Rzeszowie, niestety nie po to, by oceniać uczestniczki, a w celu pozowania do zdjęć i robienia show przed kamerami. Czy relacje z castingów, które oglądamy na ekranie to tylko magia telewizji?
 • "Top Model"
  Castingi do nowej edycji "Top Model" ruszyły pełną parą. W Rzeszowie po raz pierwszy spotkało się całe jury, wraz z nową członkinią, Katarzyną Sokołowską. Choreografka i reżyserka pokazów mody zastąpiła w programie Karolinę Korwin-Piotrowską. Zobacz, jak prezentuje się jury w nowym składzie.
 • Casting do nowejycji "Top Model"
  W 3. edycji "Top Model" w jurorskim składzie Karolinę Korwin-Piotrowską zastąpi Katarzyna Sokołowska. Nowa jurorka już zabrała się do pracy. Zobacz, jak radziła sobie podczas pierwszego castingu w Poznaniu.
 • Paulina Papierska i Olga Kaczyńska
  Top Model powraca! Niebawem rusza kolejna edycja kontrowersyjnego show, które ma wyłonić gwiazdy modelingu. Zobacz!
 • Olga Kaczyńska
  Chcesz zrobić karierę modelki, zaistnieć w show-biznesie jako uczestniczka telewizyjnego show? Szansą jest kolejna edycja Top Model. Castingi odbędą się w kilku polskich miastach. Szczęścia mogą spróbować dziewczęta, które spełniają wymogi organizatorów. Oto szczegóły!