• Marcin Tyszka
  Marcin Tyszka w wywiadach podkreśla, że uwielbia luksusy, a ponieważ ciężko na nie pracuje, nie zamierza się z tym kryć. Fotograf jest w stanie słono zapłacić za wygody, nic więc dziwnego, że gdy nie dostaje tego, czego się podziewał, jest oburzony.
 • Mateusz Maga
  Mateusz Maga, który w tym tygodniu pożegnał się z programem "Top Model", próbował tłumaczyć swoje zachowanie w programie problemami rodzinnymi. Zdaniem Marcina Tyszki, powodem zawodowych niepowodzeń Magi jest jednak jego psychika.
 • Top Model
  Już jesienią widzowie stacji TVN ponownie będą mogli oglądać program "Top Model", w którym pod okiem jury, aspirujące do roli modelki uczestniczki, będą rywalizowały o główną wygraną.
 • Marcelina Leszczak, finalistka ostatniej edycji "Top Model", jeszcze niedawno chwaliła się, że ma bardzo dobre relacje z Marcinem Tyszką. Okazuje się jednak, że fotograf krytycznie ocenia jej poczynania.
 • Michał Piróg od początku nie ukrywał swojego negatywnego zdania na temat programu "Woli i Tysio na pokładzie". Ostatnio tancerz wyznał, że gdyby jemu zdarzyło się wystąpić w takiej produkcji, z pewnością by się tego wstydził.
 • Ich telewizyjna kariera zawisła na włosku. Ale to wcale nie oznacza, że narzekają teraz na nadmiar wolnego czasu i problemy finansowe. Wizerunek Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, czyli jurorów show "Top Model" i bohaterów programu "Woli i Tysio", nie ucierpiał.
 • To byłaby prawdziwa sensacja. Po tym, jak wybrano nową jurorkę, zaangażowano takie gwiazdy, jak Anja Rubik i Joanna Krupa oraz przeprowadzono kilka pierwszych castingów, pojawiła się informacja, że TVN jednak nie pokaże jesienią kolejnej edycji "Top model". Jak informuje Fakt, winę za taką decyzję ponoszą Dawid Woliński i Marcin Tyszka, którzy nadszarpnęli swój wizerunek ekspertów programem "Woli i Tysio na pokładzie".
 • Właśnie ruszyły castingi do najnowszej edycji programu "Top Model". Jury w nowym składzie pojawiło się najpierw w Rzeszowie, niestety nie po to, by oceniać uczestniczki, a w celu pozowania do zdjęć i robienia show przed kamerami. Czy relacje z castingów, które oglądamy na ekranie to tylko magia telewizji?
 • "Top Model"
  Castingi do nowej edycji "Top Model" ruszyły pełną parą. W Rzeszowie po raz pierwszy spotkało się całe jury, wraz z nową członkinią, Katarzyną Sokołowską. Choreografka i reżyserka pokazów mody zastąpiła w programie Karolinę Korwin-Piotrowską. Zobacz, jak prezentuje się jury w nowym składzie.
 • Katarzyna Sokołowska
  Po wielu spekulacjach i kilku nazwiskach pojawiających się w mediach, stacja TVN w końcu zdradziła, kto zasiądzie w jury "Top Model". W 3. edycji show, w zastępstwie Karoliny Korwin-Piotrowskiej zobaczymy Katarzynę Sokołowską. Z pracy u boku nowej koleżanki cieszy się Marcin Tyszka.