• Kolekcja karnawałowa Reserved
  W najnowszej sesji zdjęciowej marki modele znani z telewizyjnego show wcielili się w role stylowych imprezowiczów: Adrianna Daniel, Aleksandra Zbinkowska, Adam Niedźwiedź i Daniel Tracz to gwiazdy ostatniej edycji programu. Towarzyszy im finalista z poprzedniego sezonu – Jakob Kosel oraz modelki – Milena Żuchowicz i Asia Piwka.
 • Dawid Woliński
  Według Dawida Wolińskiego idealna modelka powinna mieć nie tylko piękne ciało i twarz, lecz także charyzmę i barwną osobowość. Projektant twierdzi, że w 6. edycji „Top Model” już wybrał osoby, które mają te cechy. Jego zdaniem to właśnie walka o faworytów powoduje najwięcej spięć i emocji między jurorami. Mówi, że w pokoju obrad mają miejsce dantejskie sceny.
 • Ich telewizyjna kariera zawisła na włosku. Ale to wcale nie oznacza, że narzekają teraz na nadmiar wolnego czasu i problemy finansowe. Wizerunek Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, czyli jurorów show "Top Model" i bohaterów programu "Woli i Tysio", nie ucierpiał.
 • Top Model w kampanii promocyjnej biżuterii Apart wiosna/lato 2012
  Feeria kolorów w szalonych stylizacjach, bukiety egzotycznych kwiatów i owoców, a także eleganckie i monochromatyczne wnętrze atelier Zień Home oraz ekskluzywna biżuteria Apart. To wszystko dało zaskakujący efekt – podobnie jak współpraca modelek o dwóch zupełnie różnych typach urody. Zdjęcia nasycone soczystymi barwami urzekają oryginalnością.
 • Anna Bałon
  Choć do finału Top Model jeszcze daleko, to już teraz można mówić o faworytkach, które mają szansę wygrać program. Trzy dziewczyny - Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska - wzięły udział w prestiżowym paryskim tygodniu mody. Czy jest wśród nich ta, która zgarnie główną nagrodę w show TVN?
 • Anja Rubik: miejsce dzieci jest w piaskownicy
  Nie ustają kontrowersje wokół 10-letniej modelki Thylane Leny-Rose Blondeau. Oburzenie rodziców i psychologów sięga zenitu. A modelek? "Moje zdanie jest takie, że 10-letnie dziewczynki powinny się bawić w parku, w piaskownicy" - ocenia dla PAP Life Anja Rubik.
 • Anja Rubik w 2. edycji Top Model będzie się pojawiać o wiele częściej niż w pierwszej.
  Pięknych widoków nigdy za wiele. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, w nowej edycji show "Top Model - zostań modelką" Anja Rubik (28 l.) będzie pojawiała się znacznie częściej niż dotychczas.
 • Pamela Jedziniak w sesji promującej bieliznę Esotiq
  Ci, którzy nie wierzyli, że program Top Model może stać się dla uczestniczek trampoliną do kariery, powinni przyznać, że się mylili. Kolejne dziewczyny, które brały udział w programie, dostają ciekawe oferty pracy i... korzystają z nich. Pamela Jedziniak, uczestniczka pierwszej edycji "Top Model. Zostań Modelką", właśnie wzięła udział w niezwykłej sesji ekskluzywnej bielizny marki Esotiq. Wdzięki top modelki można podziwiać na zdjęciach promujących letnią kolekcję bielizny. Zapraszamy do obejrzenia seksownej Pameli!
 • Triumph Inspiration Award - Polska 2011
  Jeszcze niedawno dziewczyny biorące udział w programie Top Model deklarowały publicznie, że pozowanie w bieliźnie sprawia im duży kłopot i zawsze, gdy to robią, mają ogromną tremę, ale od tamtej pory najwyraźniej wiele się zmieniło, bo Anna Piszczałka i Emilia Pietras właśnie wzięły udział w pokazie towarzyszącym Triumph Inspiration Award i zaprezentowały swoje smukłe ciała w bardzo odważnych, wiele odkrywających projektach. Pokaz był też okazją do podziwiania wielu innych pięknych dziewczyn, które pojawiły się na wybiegu. Zobaczcie wszystkie atrakcyjne modelki i oceńcie, czy Ania i Emilia na ich tle rzeczywiście wypadają najlepiej. Oto galeria bardzo skąpo odzianych piękności!