• Uczestniczki "Top Model"
  Spośród ślicznotek walczących o tytuł polskiej „Top Model”, jurorzy wybrali sześć dziewczyn, które poleciały do Indii. Oto zdjęcia z luksusowego hotelu w Bombaju, w którym uczestniczki odpoczywają!
 • Modelka plus size
  Już wiosną zadebiutuje trzecia edycja show "Top model", jednak tym razem w całkiem innym wydaniu. Promowanie wychudzonych dziewczyn o chłopięcych kształtach spotkało się z dużą krytyką, dlatego w kolejnej edycji zobaczymy modelki plus size, o prawdziwie kobiecej figurze. Czego możemy się spodziewać?
 • Izabela Skorupko
  W Polsce kariera Izabelli Skorupko stanęła w miejscu, za to w Szwecji piękna aktorka wciąż jest prawdziwą gwiazdą. Skandynawskie media właśnie podały oficjalną informację mówiącą o tym, że Skorupko poprowadzi tamtejszą edycję programu "Top model".
 • Pozowały zawieszone na linach 100 metrów nad ziemią, przechadzały się po wodnym wybiegu. Usłyszały ostre komentarze na temat swoich sylwetek. W 6. odcinku Top Model jury postawiło przed uczestniczkami trudne zadania, z którymi najgorzej poradziła sobie Gabrysia Pacholarz. Najbardziej pewna siebie, a jednocześnie najniższa z uczestniczek, musiała opuścić program.
 • Jako pierwsza z programem pożegnała się Karolina Henning
  Pierwszy odcinek zmagań najlepszej trzynastk tej edycji programu Top Model już za nami. Z marzeniami o karierze w modelingu pożegnała się Karolina Hennig. Pierwsza relacja z domu modelek obnażyła słabości uczestniczek, a najmłodsza z dziewczyn została posądzona przez koleżanki o bulimię. Wyścig o tytuł Top Model ruszył pełną parą.
 • Dawid Woliński i Joanna Krupa jako jurorzy w programie "Top Model"
  Odcinek nowej edycji programu "Top Model", w którym jeden z jurorów dotykał piersi kandydatki na modelkę by sprawdzić ich autentyczność, wywołał gorącą dyskusję na temat przekraczania moralnych granic przez rozrywkowe show. Oto, co na temat całej afery ma do powiedzenia jej sprawca.
 • Dla uczestniczek Top Model negliż i nagość to chleb powszedni
  Malwina Wędzikowska, stylistka programu Top Model, śmieje się, gdy słyszy o "molestowaniu podczas nagrań". "To ma być dla przyszłych modelek lekcja zawodu. To one są dla stylistów, fotografów i projektantów, nie my dla nich" - mówi w rozmowie z PAP Life.
 • Kandydatki na top modelki na oficjalnej stronie programu topmodel.tvn.pl
  Nie milkną słowa oburzenia pod adresem nowej edycji programu "Top Model" w telewizji TVN. Sporo nagości, niewybredne komentarze, ręce jurorów na ciałach młodych kandydatek na modelki... a program dopiero się zaczął!
 • Jeden z castingów odbędzie się w Warszawie
  Wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów programu „Top Model. Zostań Modelką”. Ruszyły castingi do kolejnej edycji show. Jeśli zatem pragniesz odmienić swoje życie i spróbować sił w modelingu to koniecznie zgłoś się na casting i zachwyć jury! Nie możesz przyjść osobiście? Nic straconego! Równolegle z castingami odbywającymi się w trzech największych miastach w Polsce, trwa casting internetowy. To Ty zadecyduj, którą formę zgłoszenia wybierasz.
 • Anja Rubik w 2. edycji Top Model będzie się pojawiać o wiele częściej niż w pierwszej.
  Pięknych widoków nigdy za wiele. Jak nieoficjalnie dowiedział się Fakt, w nowej edycji show "Top Model - zostań modelką" Anja Rubik (28 l.) będzie pojawiała się znacznie częściej niż dotychczas.