• 13. odcinek Top Model zza kulis
  13. odcinek Top Model był tym rozstrzygającym – ta część rywalizacji miała zdecydować, które z dziewczyn znajdą się w wielkim finale. Pokazy mody, sesje zdjęciowe – przed dziewczynami stanęły takie właśnie, ale też mniej typowe zadania…
 • Anna Bałon
  Choć do finału Top Model jeszcze daleko, to już teraz można mówić o faworytkach, które mają szansę wygrać program. Trzy dziewczyny - Anna Bałon, Michalina Manios i Olga Kaczyńska - wzięły udział w prestiżowym paryskim tygodniu mody. Czy jest wśród nich ta, która zgarnie główną nagrodę w show TVN?
 • Rewia mody gwiazd na pokazie Łukasza Jemioła
  Pokaz mody cenionego designera to dobry pretekst do… pokazania się dla gwiazd show-biznesu i celebrytów. W efekcie podziwiamy starannie przygotowane kreacje nie tylko na wybiegu, ale i na czerwonym dywanie. Tak też był na pokazie nowej kolekcji Łukasza Jemioła. Odwiedziły go wystrojone sławy i znawcy modowej branży. Jakie kreacje zaprezentowały gwiazdy? Oto zdjęcia.
 • Pokaz kolekcji Ewy Minge i Arkadiusza Prajsa z udziałem uczestniczek Top Model
  Kolejny sukces dziewcząt z Top Model, kolejny – bez udziału zwyciężczyni programu. Aleksandra Kuligowska, Ania Piszczałka i Nicole Rosłaniec wzięły udział w specjalnym, zamkniętym pokazie mody i zaprezentowały najnowszą kolekcję Ewy Minge. Oprócz tego można było zobaczyć również męską kolekcją Ready-to-Wear zaprezentowaną przez Minge i Arkadiusza Prajsa. Jesienno-zimowa kolekcja dla kobiet to połączenie graficznych wzorów z wykwintną miękkością tkanin, kolekcja męska Minge&Prajs to typowo casualowy styl. Komfortowe, miękkie wełny, ręcznie tkane swetry, oryginalne, bawełniane podkoszulki, nietypowe spodnie z jeansu, aksamitu czy sztruksu to charakterystyczne elementy tej kolekcji. Jakie gwiazdy przybyły na pokaz? Jak zaprezentowały się dziewczęta z Top Model na wybiegu i za kulisami? Zobacz!
 • Top Model: sesje i pokazy w trudnych warunkach
  Top Model bynajmniej nie zamierza być „grzecznym” programem o modzie i grzecznych dziewczynkach. Śliczne uczestniczki stanęły przed trudnymi wyzwaniami. Narzucone zmiany wyglądu, z którymi trudno się pogodzić. Pokaz mody z przeszkodami w postaci lampy, kosza na śmieci czy hydrantu. A na koniec – sesja zdjęciowa z w towarzystwie węży i pająków. Oto prawdziwa modowa szkoła przetrwania. Pod czujnym okiem gwiazd. Zobacz zdjęcia!