• Marta Szulawiak, fot. Magda Trebert / www.believeincolors.com, make up: Anna Rukat
    Jedna z uczestniczek programu „Top Model” niebawem zadebiutuje w roli mamy. Z tej okazji wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, na której dumnie pokazuje ciążowy brzuszek. Oto zdjęcia.
  • Od „mokrych podkoszulków” do div dawnego kina. Zobacz metamorfozę w Top Model!
    Jak to się dzieje, że „zwykłe” dziewczyny przeobrażają się w boginie z plakatów i bilboardów? Taka spektakularną przemianę mogliśmy zaobserwować w ostatniej sesji zdjęciowej w programie „Top Model”. Uczestniczki zostały sfotografowane bez makijażu, w naturalnych acz seksownych, „mokrych” ujęciach. Następnie sztab makijażystów i stylistów przeobraził dziewczyny w gwiazdy kina lat 20., 30. i 40. Jak udała się ta metamorfoza? Sprawdź, oto zdjęcia!
  • Top Model: sesja filmowe wojowniczki
    W mężczyznach wzbudzają strach pomieszany z pożądaniem. Ale to właśnie jest ta mieszanka wybuchowa… Po kobiecemu piękne, po męsku twarde i agresywne. Dzielne wojowniczki opanowały srebrny ekran. To w nie miały się wcielić uczestniczki programu „Top Model” w sesji zdjęciowej inspirowanej takimi obrazami jak „Resident Evil”, „Hero”, „Mad Max” czy Król Artur”. Jak wywiązały się z tego zadania? Czy dorównują pięknym filmowym gwiazdom jak Milla Jovovich, Ziyi Zhang czy Keira Knightley? Zobaczcie i oceńcie!
  • Najpierw zjadły obiad z udziałem takich „smakołyków”, jak bycze jądra i zarodki węgorzy. Potem miały pozować z udziałem tych eksponatów – także nago… Gołe piersi jednych oblewane były słodką czekoladą, inne zmuszone były pozować w towarzystwie ociekającego krwią mięsa. Dziewczyny z Top Model wzięły udział w kolejnej „ostrej” sesji fotograficznej. Oto zdjęcia!