• Tomasz Lis
  Bluźnierstwa, profanacja symboli narodowych, niewybredne żarty i obmacywanie dziewcząt to tylko niektóre z najbardziej spektakularnych wpadek, jakie zarejestrowała polska telewizja. Przy okazji afery z udziałem Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego, przyjrzyjmy się potknięciom na małym ekranie, które odbiły się szerokim echem, niosąc niekiedy za sobą poważne konsekwencje.
 • Joanna Krupa i Marcin Tyszka w "Top model"
  Castingi do nowej edycji show "Top model" ruszyły pełną parą. Do udziału w programie namawia młode dziewczęta sama Joanna Krupa, która zapewnia, że telewizyjne show znacznie ułatwia uczestniczkom rozpoczęcie kariery modelki.
 • Vera Suprunenko
  Dla niemal wszystkich dziewczyn biorących udział w 2 edycji "Top Model. Zostań modelką" wystąpienie w nagiej sesji było najtrudniejszym z zadań, które musiały wykonać. Przed wejściem na plan zdjęciowy kandydatki na top modelki obawiały się reakcji najbliższych na te fotografie oraz zmierzenia się z własnymi kompleksami. Po zakończeniu zdjęć większość z nich była jednak zadowolona z siebie i dumna z tego, że pokonała własny strach. Oto efekty ich ciężkiej pracy: 10 dziewczyn kandydujących do miana top modelki zupełnie nago.
 • Kandydatki na top modelki na oficjalnej stronie programu topmodel.tvn.pl
  Rada Etyki Mediów nie dostrzegła, aby ze strony jurorów programu TVN Top Model dochodziło do molestowania seksualnego uczestniczek. Rada zwróciła uwagę, że o molestowaniu "być może" powinny mówić one same, tymczasem - jak uznała - nie są one "nawet urażone".
 • Joanna Krupa
  Przez chwilę wyglądało to naprawdę groźnie. To miała być urocza przechadzka po mazurskim, pełnym zwierząt gospodarstwie. Niestety skończyło się bolesnym pogryzieniem i wizytą w szpitalu.