• Joanna Krupa
  Już po wakacjach na antenę TVN powraca program "Top Model". Stacja bardzo się postarała, by w programie ponownie pojawiła się Joanna Krupa. Modelka wynegocjowała sobie iście gwiazdorski kontrakt.
 • prezentacja jesiennej ramówki TVN
  TVN ujawnił tajniki swojej ramówki, która już od września zagości na antenie stacji. Wśród znanych i sprawdzonych formatów, widzowie zobaczą aż cztery nowości.
 • Uczestniczki Top Model
  Jesienią program "Top Model" powraca na antenę TVN. Tym razem, stacja przygotowała sporą zmianę. O karierę w świecie mody powalczą nie tylko dziewczyny, ale i chłopcy.
 • Top Model
  Już jesienią widzowie stacji TVN ponownie będą mogli oglądać program "Top Model", w którym pod okiem jury, aspirujące do roli modelki uczestniczki, będą rywalizowały o główną wygraną.
 • Była uczestniczka programu TVN "Top Model" zatrzymana
  Była uczestniczka TVN-owskiego show "Top model. Zostań modelką" Zuzanna W. została aresztowana. Przeciwko Zuzannie W. w warszawskim sądzie od kilku miesięcy toczy się proces karny. W tle są oskarżenia o stręczycielstwo. Modelka twierdziła, że reżyser Mariusz Pujszo i producent filmowy Jacek Samojłowicz zapoznawali w Cannes polskie modelki z biznesmenami.
 • Joanna Krupa jest bez wątpienia największą gwiazdą polskiej edycji programu "Top Model". Jak na prawdziwą sławę przystało, modelka wynegocjowała sobie iście gwiazdorski kontrakt.
 • Modelka plus size
  Już wiosną zadebiutuje trzecia edycja show "Top model", jednak tym razem w całkiem innym wydaniu. Promowanie wychudzonych dziewczyn o chłopięcych kształtach spotkało się z dużą krytyką, dlatego w kolejnej edycji zobaczymy modelki plus size, o prawdziwie kobiecej figurze. Czego możemy się spodziewać?
 • Kilka dni temu informowaliśmy, iż wbrew wcześniejszym spekulacjom, stacja TVN zdecydowała się na produkcję kolejnej edycji "Top model", która miałaby zagościć na antenie wiosną 2013 roku. Jednak po surowej karze, jaką na program nałożyła Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, losy show o modelkach znów stoją pod znakiem zapytania.
 • Mamy dobrą informację dla wszystkich miłośników programu "Top Model". Okazuje się bowiem, że na antenie stacji TVN pojawi się kolejna edycja show o modelkach, jednak jeszcze nie tej jesieni. Na nowe odcinki trzeba będzie poczekać do wiosny 2013 roku.
 • Ich telewizyjna kariera zawisła na włosku. Ale to wcale nie oznacza, że narzekają teraz na nadmiar wolnego czasu i problemy finansowe. Wizerunek Marcina Tyszki i Dawida Wolińskiego, czyli jurorów show "Top Model" i bohaterów programu "Woli i Tysio", nie ucierpiał.