• TVN
  Stacja będzie mogła korzystać z amerykańskich programów produkowanych przez nowego właściciela. Jakich? International Scripps Networks Interactive słynie z pokazywania jak się gotuje oraz urządza wnętrza.
 • Billboard TVN
  Informacja o tym, że pakiet kontrolny akcji TVN przejął mało znany w Polsce Scripps Networks Interactive zaskoczyła rynek. Pewniakiem miał być w tej transakcji Bauer. Właściciele ITI i Francuzi z Canal Plus postawili jednak na Amerykanów. Kim jest nowy właściciel polskiej stacji?
 • Antena satelitarna - zdjęcie ilustracyjne
  Canal+ ma w piątek sfinalizować transakcję, która pozwoli na fuzję platform satelitarnych i objęcie udziałów w TVN - dowiedział się "Puls Biznesu". Transakcja da Canal+ mniejszościowe udziały w TVN i opcje dokupienia. Kontrolę nad telewizyjną spółka zachowa ITI.
 • Mężczyzna z aktówką
  Tu gra się toczy o wielkie pieniądze i dominacją na rynku internetowym. Stawką jest Onet. Szefostwo TVN toczyło rozmowy o sprzedaży portalu z koncernem Ringier Axel Springer Media.
 • Siedziba TVN
  Informacja o sprzedaży stacji telewizyjnej zakładanej przez Mariusza Waltera i nieżyjącego już Jana Wejcherta była zaskoczeniem. Teraz toczą się negocjacje. Dwóch wielkich graczy weszło do finału.
 • Największy nadawca w Europie kupi TVN?
  Niemiecka Grupa RTL - największy nadawca w Europie - bada możliwość wejścia na polski rynek telewizyjny, jest zainteresowana kupnem TVN - informuje agencja APA, powołując się na czwartkowe wydanie gazety "Handelsblatt".