• Agent - uczestnicy
  We wtorkowy wieczór stacja TVN wyemitowała finałowy odcinek programu "Agent". Tytułowym agentem, który psuł szyki pozostałym uczestnikom, okazał się Hubert Urbański.
 • Maciej Kurzajewski, Agata Młynarska
  Kiedy Maciej Kurzajewski został odsunięty od prowadzenia "Świat się kręci", w mediach pojawiły się spekulacje, że nad przyszłością programu zawisły czarne chmury. Agata Młynarska kategorycznie zaprzecza tym doniesieniom.
 • CeZik
  Podczas, gdy polskie stacje telewizyjne startują z jesiennymi ramówkami, CeZik robi szydercze podsumowanie ich oferty programowej. Posłuchajcie, co sądzi o popularnych serialach i programach telewizyjnych.
 • Szymon Hołownia
  Przez pięć lat istnienia kanału Religia.tv zaledwie jeden biskup wspomniał o jego pożytecznej roli - taki zarzut stawia w swym pożegnalnym oświadczeniu. Dyrektor programowy stacji twierdzi, że biskupi zachowywali się wobec stacji jak "naburmuszone dziecko, które trzeba obłaskawiać". Wspomina też zarzuty o "niszczenie ojca Rydzyka".
 • Telewizyjny przewodnik weekendowy
  W ten weekend ruszają jesienne ramówki największych polskich stacji telewizyjnych. Z tej okazji widzowie mogą spodziewać się powrotów swoich ukochanych produkcji, kilku premier oraz telewizyjnych hitów. Oto najciekawsze propozycje.
 • Kiedy za oknem żar leje się z nieba, a w pobliżu nie ma żadnego basenu, jeziora czy choćby małej rzeczki, lepiej przeczekać upał w chłodnym zaciszu własnych czterech ścian. Oto weekendowy przewodnik telewizyjny z najciekawszymi ofertami małego ekranu, który umili oczekiwanie na łaskawszą aurę .
 • Wielki powrót Weroniki Marczuk
  Fani Weroniki Marczuk ubolewali nad tym, że ich ulubienica nie jest już jurorką "You Can Dance - Po prostu tańcz". Po aferze, której była bohaterką, gwiazda TVN na długo zniknęła z życia publicznego. Teraz jednak stara się odbudować swój wizerunek i pojawi się w nowym telewizyjnym programie.