• Karolina Korwin-Piotrowska, Maja Sablewska i Agnieszka Szulim
    Po czym poznać, że wiosna zbliża się coraz większymi krokami? Na przykład po tym, że gwiazdy przybywają na prezentację nowych ramówek swoich stacji w lekkich stylizacjach i doskonałych humorach - tak jak panie promujące wczoraj swoją obecnością nowości programowe TVN Style. Zobaczcie, kto i jak się prezentował.
  • "Stylowy magazyn" to zupełnie nowy program, jaki Agnieszka Szulim poprowadzi na antenie TVN Style. W rozmowie z dziennik.pl, prezenterka opowiedziała o swoim nowym projekcie, zdradziła dlaczego chce namawiać kobiety, by były egoistkami i wyjaśniła, co sądzi o aferze z "nadętą pindą".
  • Agnieszka Szulim dostała własny program w TVN Style, wygryzając tym samym Maję Sablewską, która miała poprowadzić tę audycję? "To plotki" - wyjaśnia Małgorzata Łupina, szefowa TVN Style.
  • Wiosenna ramówka stacji TVN Style to kontynuacje lubianych przez widzów produkcji oraz cztery zupełnie nowe programy. W rozmowie z portalem dziennik.pl, szefowa stacji zdradziła, czego widzowie mogą spodziewać się w nowym sezonie i co ma szansę stać się największym hitem.