• Małgorzata Rozenek w roli "Perfekcyjnej Pani Domu" bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i uznanie swoich pracodawców. Okazuje się jednak, że piękna gwiazda TVN Style miała sporo problemów na planie produkcji. Zobacz, z czym nie radziła sobie w początkach swojej pracy.
 • Program "Perfekcyjna Pani Domu" został przygotowany z myślą o ramówce kobiecej stacji TVN Style. Po emisji pierwszych odcinków okazało się jednak, że porady Małgorzaty Rozenek cieszą się tak dużą popularnością, iż jesienią program prawdopodobnie zostanie przeniesiony z TVN Style na antenę TVN.
 • Dziś jako "Perfekcyjna Pani Domu" uczy Polski jak dbać o porządek i ład domowego ogniska. Okazuje się jednak, że piękna Małgorzata Rozenek w młodości sama była bałaganiarą.
 • "Perfekcyjna Pani Domu" zadebiutowała w wiosennej ramówce TVN Style i niemal od razu podbiła serca widzów. Teraz program Małgorzaty Rozenek zostanie przeniesiony na antenę stacji TVN, gdzie zastąpi show Szymona Majewskiego "Szymon na żywo".
 • "Perfekcyjna Pani Domu"
  Program "Perfekcyjna Pani Domu" podbił już serca widzów TVN Style. Od pierwszego odcinka porady Małgorzaty Rozenek znajdują się w czołówce najchętniej oglądanych programów tego kanału. Pod koniec czerwca, w niedzielne popołudnia produkcja zadebiutuje na antenie TVN. Czy szeroka publiczność pokocha "Perfekcyjną Panią Domu"?
 • W kwietniu TVN Style pokonała konkurencję i jest najchętniej oglądanym kobiecym kanałem lifestylowym. W tygodniu 7-13 maja osiągnęła rekordowe wyniki oglądalności. Kanał tematyczny oglądało wówczas 2,3 mln widzów, a udział w rynku w grupie docelowej (16 - 49l.) wyniósł, aż 0,97%.
 • Perfekcyjna Pani Domu
  Program "Perfekcyjna Pani Domu" doczekał się polskiej edycji. Od kwietnia widzowie TVN Style mogą uczyć się, jak dbać o ład i porządek we własnym otoczeniu. Prowadząca Małgorzata Rozenek opowiedziała o kulisach programu i zdradziła, z jakimi problemami zmagają się najczęściej polskie gospodynie.
 • Perfekcyjna Pani Domu: Małgorzata Rozenek i Anthea Turner
  Anthea Turner niedawno gościła w Polsce. Brytyjska Perfekcyjna Pani Domu spotkała się ze swoją polską odpowiedniczką, Małgorzatą Rozenek. Panie wymieniły się spostrzeżeniami dotyczącymi programu oraz poradami odnośnie prowadzenia domu, razem wystąpiły także w programie "Dzień dobry TVN". Która z nich wygląda na większą perfekcjonistkę?
 • W dobie równouprawnienia nawet dzieci wiedzą, że o ład i porządek w domu powinny dbać nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Dlatego w najbliższym odcinku "Perfekcyjnej Pani Domu" zobaczymy, jak Małgorzata Rozenek uczy porządku pewnego młodego kawalera.
 • Brytyjska Perfekcyjna Pani Domu - Anthea Turner przylatuje do Warszawy, aby spotkać się z Małgorzatą Rozenek tuż przed premierą pierwszego odcinka polskiej edycji programu na antenie TVN Style.