• Piotr Najsztub to doświadczony dziennikarz, który potrafi prowadzić ciekawe i nietuzinkowe wywiady. Nic więc dziwnego, że jego najnowsze talk-show, emitowane w stacji TVN Style, przyciąga przed telewizory dużą widownię.
  • Anna Mucha lubi wzbudzać kontrowersje, dlatego nie stroni od wyrażania odważnych opinii. Ostatnio aktorka wyznała, że popiera prawo do aborcji, teraz zaś postanowiła wyjawić, że jej ciąża była wpadką, a ona sama prawdopodobnie nigdy nie zdecydowałaby się na dziecko.
  • "Najsztub słucha"
    Na antenie stacji TVN Style już niebawem zadebiutuje program "Najsztub słucha". Słynący z mocnych wywiadów dziennikarz, zadaje pytania wprost, bez owijania w bawełnę. Inteligentny, złośliwy, bezkompromisowy, często kontrowersyjny. Lubi kobiety i jak twierdzi, potrafi ich słuchać. W swoim talk show zada im wiele intymnych i kłopotliwych pytań .
  • Jesienna ramówka TVN Style
    Stacja TVN Style odsłoniła tajniki swojej jesiennej ramówki. Wśród znanych i lubianych programów, znajdą się cztery polskie nowości: reality show o chirurgii plastycznej, nietypowy program kulinarny Ani Starmach, talk show Piotra Najsztuba oraz program pokazujący poszukiwania idealnej niani. Zobacz, jakie propozycje ma dla swoich widzów TVN Style tej jesieni.