• Ula Chincz
  W poniedziałek 16 października telewizja TVN Style rozpocznie emisję nowego programu „Gwiazdy prywatnie”, który po raz pierwszy samodzielnie poprowadzi Ula Chincz, znana już z takich formatów stacji, jak „Dom marzeń” czy „Beauty Ekspert”.
 • Maja Sablewska w ostatnim czasie wycofała się nieco z show biznesu. Celebrytka nie zamierza jednak rezygnować ze swoich planów podboju rodzimych mediów. Niedawno pochwaliła się, że już pracuje nad swoim nowym programem telewizyjnym.
 • "Stylowy magazyn" to zupełnie nowy program, jaki Agnieszka Szulim poprowadzi na antenie TVN Style. W rozmowie z dziennik.pl, prezenterka opowiedziała o swoim nowym projekcie, zdradziła dlaczego chce namawiać kobiety, by były egoistkami i wyjaśniła, co sądzi o aferze z "nadętą pindą".
 • Małgorzata Rozenek w roli "Perfekcyjnej Pani Domu" bardzo szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów i uznanie swoich pracodawców. Okazuje się jednak, że piękna gwiazda TVN Style miała sporo problemów na planie produkcji. Zobacz, z czym nie radziła sobie w początkach swojej pracy.
 • Program "Perfekcyjna Pani Domu" został przygotowany z myślą o ramówce kobiecej stacji TVN Style. Po emisji pierwszych odcinków okazało się jednak, że porady Małgorzaty Rozenek cieszą się tak dużą popularnością, iż jesienią program prawdopodobnie zostanie przeniesiony z TVN Style na antenę TVN.
 • "Słońce, woda, totalna swoboda"
  W trakcie trwania mistrzostw Euro 2012 można odnieść wrażenie, że tematyka piłki nożnej zdominowała wszystkie stacje telewizyjne. Tymczasem okazuje się, że zamiast kolejnego meczu, albo w przerwach między nimi, można przebierać w całkiem ciekawych ofertach programowych.
 • Ola Kwaśniewska
  Ola Kwaśniewska, córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego próbowała swoich sił jako gwiazda telewizji. Niestety, okazuje się, że znane nazwisko nie wystarczy do tego, by zrobić karierę na szklanym ekranie. Ostatni program Oli i jej mamy Jolanty Kwaśniewskiej został zdjęty z anteny TVN Style i wszystko wskazuje na to, że już nie powróci.
 • Trinny Woodall i Susannah Constantine
  Znane widzom programy - jak "Magiel towarzyski" czy "Lekcja stylu", ale też sporo nowości, m.in. show z udziałem znanych stylistek "Trinny i Susannah ubierają Polskę". To wszystko będzie można obejrzeć w nowej, wiosennej ramówce telewizji TVN Style. Na jej prezentacji pojawiło się mnóstwo znanych ze srebrnego ekranu twarzy - była Pierwsza Dama Jolanta Kwaśniewska, Dorota "Superniania" Zawadzka, Karolina Korwin-Piotrowska czy Dorota Wellman. Zobacz zdjęcia!