• Jacek Rozenek
  Trzy miesiące temu Jacek Rozenek przeszedł poważny udar, po którym musiał poddać się intensywnej rehabilitacji. Wszystko wskazuje jednak na to, że aktor odzyskuje formę, bowiem właśnie ogłosił, że wraca do pracy.
 • Michał Figurski
  Michał Figurski ma za sobą bardzo trudny czas rekonwalescencji po poważnym udarze. Dziennikarz w ostatnim wywiadzie wraca wspomnieniami do tych dramatycznych chwili.
 • Zbigniew Wodecki
  Zbigniew Wodecki w środę wieczorem trafił do szpitala po doznanym udarze. Informację tę potwierdził mediom menadżer artysty.
 • Krzysztof Globisz
  Oglądam „Wieloryba The Globe” z poczuciem, że nie ma tutaj śladu szantażu emocjonalnego ani taniego współczucia. Krzysztof Globisz tworzy wielką rolę w słowach i poza słowami. To więcej niż teatr.
 • Władimir Putin
  Od kilku dni nie milkną w Rosji spekulacje na temat stanu zdrowia Władimira Putina. Gospodarz Kremla od 5 marca nie był widziany publicznie. Część komentatorów twierdzi, że rosyjski przywódca jest chory, a inni zastanawiają się czy wewnątrz obozu rządzącego nie toczy się walka o jego odsunięcie od władzy.
 • Władimir Putin
  Prezydent Rosji ucina spekulacje co do swojego stanu zdrowia i zapowiada w najbliższych dniach spotkania. Dziś miał rozmawiać z przewodniczącym Sądu Najwyższego Federacji Rosyjskiej.
 • Kłopoty z sercem mogą skończyć się udarem
  Ponad 2 miliony oddanych głosów, ponad milion euro na nagrody i 32 laureatów - to wyniki międzynarodowego konkursu w ramach kampanii "1 Mission 1 Million - Getting to the Heart of Stroke"", która ma zapobiec milionowi udarów mózgu związanych z migotaniem przedsionków.
 • Padaczka jest jedną z najczęstszych chorób neurologicznych
  Padaczkę diagnozuje się coraz częściej w starszym wieku. Zapada na nią więcej osób po 60. roku życia niż dzieci - mówili w czwartek w Warszawie eksperci na spotkaniu prasowym.
 • Ile kobieta powinna przytyć w ciąży, by później nie mieć problemów ze zdrowiem?
  Wiele kobiet bagatelizuje dodatkowe kilogramy, które zostają im po urodzeniu dziecka. Jednak naukowcy ostrzegają – ta nadwaga często przeradza się w otyłość i grozi poważnymi chorobami.
 • Rewolucyjne doniesienia: sól nie szkodzi zdrowiu!
  Lekarze wielokrotnie alarmowali, że konieczne jest ograniczenie soli w diecie, bo wyjątkowo szkodzi zdrowiu. Czyżby niepotrzebnie? Belgijscy naukowcy udowodnili bowiem, że osoby unikające soli wcale nie są mniej narażone na choroby naczyniowo-sercowe. Wręcz przeciwnie – częściej umierają na zawał serca lub udar mózgu.