• Weronika Książkiewicz na premierze Central Park West
  Pamiętacie nogę Angeliny Jolie, która stała się obiektem kpin na rozdaniu Oscarów? Rodzima gwiazda wzięła sobie widać sprawę do serca. Weronika Książkiewicz zademonstrowała głęboko wyciętą spódnicę i zgrabne nogi nie w jednej, a w wielu różnych, coraz to bardziej fantazyjnych pozach! To się nazywa sztuka eksponowania nóg...
 • Wycięcia i rozcięcia w kreacjach gwiazd
  Rozcięcia sięgające aż do biodra i odsłaniające całe nogi. Fantazyjne wycięcia obnażające kawałki nagiej skóry, kreacje jakby „powycinane” nożyczkami, głębokie dekolty… Po takie chwyty sięgają celebrytki, aby kusić i przyciągać wzrok. Nawet długa balowa suknia tym sposobem może odsłonić sporo nagości… Jak wam się podobają gwiazdy w takich wycięciach i rozcięciach? Seksowne?
 • Gwiazdy pokazują plecy!
  Głęboki dekolt może obnażyć bujny biust, lecz również odsłonić przed światem aksamitną skórę pleców. Nie sposób zaprzeczyć, że nagie kobiece plecy stanowią niezwykle zmysłowy widok. Nic dziwnego, że stały się typowym elementem wieczorowych i odświętnych kreacji. Teraz możemy je podziwiać również w świetle dziennym. Gwiazdy pokazują plecy! Naga skóra błyska z fantazyjnych rozcięć, spod sznurowań i zapięć. Zobacz!
 • Telekamery: zobacz kreacje gwiazd!
  Rozdano Telekamery. Na czerwonym dywanie zaroiło się od gwiazd, nie tylko tych ze szklanego ekranu. Jakie kreacje zaprezentowały? Zobacz.