• Sylwia Gliwa, Viola Kołakowska i Hanna Lis
  Wczoraj w Reducie Banku Polskiego odbył się pokaz Tomaotomo by Tomasz Olejniczak. W swojej najnowszej kolekcji Piano-Forte projektant zaprasza w podróż po finezyjnej, eleganckiej i bardzo luksusowej Francji. W nadchodzącym sezonie subtelna ze swej natury kobieta Tomaotomo kontrastem eksponuje swoje atuty, by stać się wyrazistą i zauważalną w tłumie. Zobaczcie, które gwiazdy uświetniły wydarzenie swoją obecnością.
 • Weronika Książkiewicz, Magdalena Bieńkowska i Natalia Siwiec
  Impreza organizowana wczorajszego wieczoru przez pogodynkę zgromadziła wiele pięknych pań. Zobaczcie, kto jak wyglądał.
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Paprocki & Brzozowski jesień/zima 2012/2013
  Wczoraj wieczorem warszawskie Soho Factory przeżyło prawdziwy najazd gwiazd. A wszystko to za sprawą odbywającego się tam pokazu najnowszej kolekcji słynnego duetu Paprocki & Brzozowski. Zobaczcie, jak prezentowały się stylowe panie.
 • Weronika Książkiewicz twierdzi, że ciąża bardzo ją zmieniła.
  Sceny łóżkowe to część pracy wielu aktorów. Nie każdy jednak lubi tego typu sytuacje. Weronika Książkiewicz przyznaje, że ostatnio denerwuje się przed seksem na ekranie dużo bardziej niż jeszcze kilka lat temu - donosi "Fakt".
 • Gwiazdy na pokazie prasowym nowego serialu TVP - "Rezydencja".
  7 września wieczorem TVP1 wyemituje pierwszy odcinek nowego serialu "Rezydencja", w którym widzowie śledzić będą losy nieprzyzwoicie bogatej rodziny Podhoreckich. Przedpremierowa odsłona produkcji, reklamowanej jako polski odpowiednik kultowej "Dynastii", odbyła się wczoraj w warszawskim Hotelu Sheraton. W wydarzeniu wzięły udział m.in. aktorki odgrywające w serialu główne role: Grażyna Szapołowska, Klaudia Halejcio czy Anna Cieślik. Zobaczcie, jak prezentowały się panie i oceńcie, czy będą godnymi następczyniami bohaterek kultowej "Dynastii".